LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda dhe Romeo Veshaj njoftojnë bashkëpunimin e tyre të ri

Elgit Doda dhe Romeo Veshaj njoftojnë bashkëpunimin e tyre të ri
Foto: YouTube

Artistët shqiptarë, Elgit Doda dhe Romeo Veshaj, duket se kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Reklama

Të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohet me anë të një video që kanë shpërndarë në rrjete sociale.

Dyshja e famshme e estradës kanë hedhur një video në Instagram, ku shfaqen bashkë duke interpretuar një pjesë të këtij dueti.

Foto: Instagram

“3”, ka qenë përshkrimi që ia kanë vënë këtij postimi.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Ky bashkëpunim i tyre që shihet se është në zhanrin baladë mezi po pritet edhe nga fansat e publiku.

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Të njëjtit kanë bashkë edhe këngë të tjera, “Picasso” dhe “Piltoi”, që kanë marrë miliona klikime në YouTube.

Besohet që edhe ky projekt do të pritet mirë nga publiku e do ta ketë suksesin e dëshiruar. /Telegrafi/