LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda sjell këngën e re “Nuk muj”

Elgit Doda sjell këngën e re “Nuk muj”
Foto: Screenshot/YouTube

Artisti nga Shqipëria, Elgit Doda, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor të titulluar “Nuk muj”.

Reklama

Kënga është publikuar tanimë në YouTube dhe është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Siç njihet për stilin e tij muzikor, këngëtari edhe kësaj radhe erdhi me një projekt të tillë në të cilin ka përfshirë si tematikë dashurinë.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet Elgiti në bashkëpunim me Romeon, kurse për miksimin dhe masterizimin u përkujdes Marenglen Boja.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja ndërkohë u realizua nga Fullmoon Production.

Foto: Screenshot/YouTube

Elgiti këtë vit ka qenë në vëmendje për shkak të projekteve të veçanta që ka sjell.

Ai bashkë me vëllezërit Veshaj, Donaldin dhe Romeon, po vazhdojnë të jenë të angazhuar edhe me koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Një nga femrat më të bukura të Hollywoodit, sot e shpërfytyruar nga lufta me kancerin - Linda Evangelista flet për ndryshimet që ia shkaktuan operacionet

Magazina
Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Rikthyer nga Zelanda e Re në Kosovë, Vesa Luma: Më kishte marrë malli për muzikën dhe vendin

Butrint Avdyli
Kalo në kategori