LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda publikon këngën e re “Unë dhe ti”

Elgit Doda publikon këngën e re “Unë dhe ti”

Kantautori i njohur shqiptar, Elgit Doda është rikthyer me një projekt të ri muzikor.

Reklama

Ai ka publikuar këngën me titullin “Unë dhe ti” të cilën e ka kampletuar edhe nga ana vizuale.

Producent i këngës është vet Elgiti që gjithashtu është kujdesur për tekstin.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterizimi nga Marenglen Boja ndërsa puna për videoklip iu besua Fullmoon Production.

Projekti tashmë gjendet në kanalin zyrtar në YouTube të këngëtarit dhe padyshim do të mirëpritet nga fansat e tij.

Ndryshe, krahas projekteve të reja këngëtari edhe gjatë kësaj kohe mbetet i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Ndërkohë që Messi mban distancë me modelet, reagimi emocionues i Antonelas kur sheh David Beckham kapet në kamera

Magazina
Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Blero publikon foto nga darka romantike me të dashurën e re

Magazina
Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Albërije Hadërgjonaj reagon ndaj deklaratave fyese të Albano Bogdos ndaj Albanit dhe Beatrixës

Magazina
Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Luana Vjollca reagon pas dyshimeve se po i qarkullon një video erotike në internet

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Xhuli Nura zbulon të dashurin e saj të ri?

Magazina
Kalo në kategori