LAJMI I FUNDIT:

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku je, TL”

Elgit Doda sjell një version akustik të “A e din, Ku je, TL”
Foto: Screenshot/YouTube

“A e din”, “Ku je” dhe “TL” janë tri nga projektet e Elgit Dodës që i dhanë famë të madhe dhe e rikthyen në vëmendje të publikut.

Reklama

Këto tri këngë që kanë histori dashurie dhe që përfshijnë emra të tjerë brenda, deri më tani kanë grumbulluar miliona klikime në YouTube.

Dhe pikërisht këto projekte janë sjell në një version tjetër – atë akustik nga vet artisti.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti ka bërë një interpretim të mahnitshëm të këtyre këngëve që besohet se do të pëlqehen akoma më shumë në këtë lloj versioni.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Tani vlen të ceket se janë lansuar në të gjitha platformat digjitale, përveç kanalit YouTube.

Doda ndërkaq po vazhdon punën për prurje të reja muzikore, të cilat do të publikohen në vijim.

Ai së bashku me vëllezërit Veshaj, Romeon dhe Donaldin, janë të angazhuar edhe në mbrëmje e koncerte përreth trojeve shqiptare. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Giti (@elgitdoda)

Në trend Magazina

Më shumë
Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Victoria Beckham thyen heshtjen pas 20 vitesh për lidhjen e pretenduar të David me Rebecca Loos: Ishte periudha më e vështirë e jetës time

Magazina
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

David Beckham rrëfen për herë të parë betejën e tij me shëndetin mendor

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Amber Heard fotografohet duke ecur me paterica teksa shoqërohet nga e bija dhe motra e saj në Madrid

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Kalo në kategori