LAJMI I FUNDIT:

Bentley Continental GT

24 Artikuj

Bentley Continental GT shihet duke u testuar në pistën e famshme të Nurburgring

Bentley Continental GT shihet duke u testuar në pistën e famshme të Nurburgring

Modelet e Reja
Makina u vozit nëpër autostradë nga një dhjetëvjeçar, që vështirë se mbërrinte të shihte mbi timon

Makina u vozit nëpër autostradë nga një dhjetëvjeçar, që vështirë se mbërrinte të shihte mbi timon

Ngjarje
Bentley arsyeton çmimin marramendës të Mulliner Bacalar

Bentley arsyeton çmimin marramendës të Mulliner Bacalar

Modelet e Reja
Bentley Continental GT i transformuar në makinë garash për pista të ngrira

Bentley Continental GT i transformuar në makinë garash për pista të ngrira

Modelet e Reja
Gjatë vitit të kaluar, Bentley shënoi 100 vjetorin dhe numër shumë të lart të shitjeve

Gjatë vitit të kaluar, Bentley shënoi 100 vjetorin dhe numër shumë të lart të shitjeve

Auto Lajme
Bentley ka shtuar të ardhurat brenda një kohe të shkurtër

Bentley ka shtuar të ardhurat brenda një kohe të shkurtër

Auto Lajme
Bentley feston shënimin e rekordit të Continental GT, me një edicion special nga ky model

Bentley feston shënimin e rekordit të Continental GT, me një edicion special nga ky model

Modelet e Reja
Gjysmë tank e gjysmë veturë – Bentley me zinxhirë lëviz me 130 kilometra në orë  

Gjysmë tank e gjysmë veturë – Bentley me zinxhirë lëviz me 130 kilometra në orë  

Auto Fun
Bentley tejkaloi rekordin e vet në Pikes Peak (Foto)

Bentley tejkaloi rekordin e vet në Pikes Peak (Foto)

Ngjarje
Bentley Flying Spur me 626 kuaj fuqi dhe shumë stil (Video)

Bentley Flying Spur me 626 kuaj fuqi dhe shumë stil (Video)

Modelet e Reja
Lansohen tri edicione speciale, për të festuar themelimin e një qendre të Bentley (Foto)

Lansohen tri edicione speciale, për të festuar themelimin e një qendre të Bentley (Foto)

Modelet e Reja
Dukja madhështore e Bentley Flying Spur që prezantohet në fillimin e muajit të ardhshëm (Video)

Dukja madhështore e Bentley Flying Spur që prezantohet në fillimin e muajit të ardhshëm (Video)

Modelet e Reja
Rikthehet Bentley me shirita si të tankut, kalon sipër disa veturave të vjetra (Video)

Rikthehet Bentley me shirita si të tankut, kalon sipër disa veturave të vjetra (Video)

Ngjarje
Top 10 veturat luksoze më të popullarizuara të futbollistëve për vitin 2019

Top 10 veturat luksoze më të popullarizuara të futbollistëve për vitin 2019

Ndërkombëtare
Bentley Continental GT kthehet në një makinë që lëvizë me shiritin rrotullues sikur tank (Video)

Bentley Continental GT kthehet në një makinë që lëvizë me shiritin rrotullues sikur tank (Video)

Auto Fun
Bentley Continental GT 2019, sportiv dhe elegant në secilin element (Video)

Bentley Continental GT 2019, sportiv dhe elegant në secilin element (Video)

Modelet e Reja
Prezantohet Bentely Continental GT tërësisht i ri (Foto)

Prezantohet Bentely Continental GT tërësisht i ri (Foto)

Modelet e Reja
Blerësit e modeleve të reja Bentley, mund të zgjedhin drurin special që shfrytëzohet për enterierë (Foto)

Blerësit e modeleve të reja Bentley, mund të zgjedhin drurin special që shfrytëzohet për enterierë (Foto)

Auto Lajme
Bentley pritet të shpalosë një ‘model të ri ngacmues’ (Foto)

Bentley pritet të shpalosë një ‘model të ri ngacmues’ (Foto)

Modelet e Reja
Enterieri i mahnitshëm në Bentley Continental GT (Video)

Enterieri i mahnitshëm në Bentley Continental GT (Video)

Auto Fun
Bentley Continental GT i ri, me mundësinë që t’i hapet tavani (Foto)

Bentley Continental GT i ri, me mundësinë që t’i hapet tavani (Foto)

Modelet e Reja
Bentley Continental që lansohet në shtator, do të ketë ndryshime të mëdha (Video)

Bentley Continental që lansohet në shtator, do të ketë ndryshime të mëdha (Video)

Modelet e Reja
Bentley sjell edicionin special të modelit luksoz të bazuar në linjat e jahtit (Foto)

Bentley sjell edicionin special të modelit luksoz të bazuar në linjat e jahtit (Foto)

Auto Lajme
BMW po punon në M8 për të konkurruar me Bentley Continental GT (Foto)

BMW po punon në M8 për të konkurruar me Bentley Continental GT (Foto)

Modelet e Reja