LAJMI I FUNDIT:
Auto Mita

Auto Mita

228 Artikuj

Info

Auto Mita është themeluar në vitin 1988 dhe është distributor i autorizuar i brendeve të njohura ndërkombëtare të automobilieve, siç është Renault, Dacia dhe Nissan.

Dacia Duster e kalon çdo pritje, tanimë mbi 2 milionë vetura të tilla në rrugë!

Dacia Duster e kalon çdo pritje, tanimë mbi 2 milionë vetura të tilla në rrugë!

Marketing
Vjen Logan i Ri – me tona t’mirat e veç për 123 euro n’muaj

Vjen Logan i Ri – me tona t’mirat e veç për 123 euro n’muaj

Marketing
Me vetëm 134 euro në muaj, bëhu me Dacia Sandero Stepway të Ri

Me vetëm 134 euro në muaj, bëhu me Dacia Sandero Stepway të Ri

Marketing
Kurrë më lehtë… 3, 2, 1 bëhu me Nissan Crossover!

Kurrë më lehtë… 3, 2, 1 bëhu me Nissan Crossover!

Marketing
Adelina Ismaili shfaqet përplot elegancë me poza para Renault Captur

Adelina Ismaili shfaqet përplot elegancë me poza para Renault Captur

Yjet
Pasi rikonfirmohet si më i zgjedhuri nga populli, Dacia Stepway i Ri nuk ka të ndalur me shitje!

Pasi rikonfirmohet si më i zgjedhuri nga populli, Dacia Stepway i Ri nuk ka të ndalur me shitje!

Marketing
Dacia Sandero shpallet vetura më e mirë e vitit

Dacia Sandero shpallet vetura më e mirë e vitit

Auto Lajme
Vetura Sandero Stepway në Debat Plus: Nuk dalim në debat sepse gara është për vendin e dytë!

Vetura Sandero Stepway në Debat Plus: Nuk dalim në debat sepse gara është për vendin e dytë!

Marketing
Debat i pazakontë në emisionin Debat Plus: Pse gjithë kjo përkrahje për juve?

Debat i pazakontë në emisionin Debat Plus: Pse gjithë kjo përkrahje për juve?

Marketing
Vetura më e shitur në Kosovë që flet shqip, vjen me çmim prej 11,990 eurove!

Vetura më e shitur në Kosovë që flet shqip, vjen me çmim prej 11,990 eurove!

Marketing
Vetura më e shitur në Kosovë, Sandero i Ri prezantohet me reklamë të veçantë!

Vetura më e shitur në Kosovë, Sandero i Ri prezantohet me reklamë të veçantë!

Marketing
Auto Mita sjell kampanjën NR. 1 në vend – vetura juaj e ëndrrave vjen me ofertë marramendëse!

Auto Mita sjell kampanjën NR. 1 në vend – vetura juaj e ëndrrave vjen me ofertë marramendëse!

Marketing
Kristina Baki – modelja shqiptare duket magjepsëse duke pozuar para Renault Captur

Kristina Baki – modelja shqiptare duket magjepsëse duke pozuar para Renault Captur

Yjet
Zyrtare: Auto Mita dhe Renault konfirmohen si lider të tregut në Kosovë

Zyrtare: Auto Mita dhe Renault konfirmohen si lider të tregut në Kosovë

Marketing
Renault i arrin objektivat e veta, bëhet lider i veturave elektrike në Evropë!

Renault i arrin objektivat e veta, bëhet lider i veturave elektrike në Evropë!

Auto Lajme
Çfarë transformimi nga Auto Mita – veturën e vjetër e shndërron në diçka krejtësisht të re!

Çfarë transformimi nga Auto Mita – veturën e vjetër e shndërron në diçka krejtësisht të re!

Marketing
Vetëm pak ditë pas lansimit, oferta “Viti i Ri niset ZERO ZERO” thyen rekorde!

Vetëm pak ditë pas lansimit, oferta “Viti i Ri niset ZERO ZERO” thyen rekorde!

Marketing
Për Vitin e Ri prezantohet Renault Megane i Ri – pako sportive me performancë mbresëlënëse

Për Vitin e Ri prezantohet Renault Megane i Ri – pako sportive me performancë mbresëlënëse

Marketing
As Tesla, Nissan e as VW – Renault ka shitur më së shumti vetura elektrike në Evropë këtë vit

As Tesla, Nissan e as VW – Renault ka shitur më së shumti vetura elektrike në Evropë këtë vit

Auto Lajme
Viti i Ri niset me kerr të ri – zero zero tek Auto Mita e ki!

Viti i Ri niset me kerr të ri – zero zero tek Auto Mita e ki!

Marketing
Renault – brendi që përkushtohet maksimalisht për shqiptarët

Renault – brendi që përkushtohet maksimalisht për shqiptarët

Marketing
“Nise Vitin e Ri zero zero” – mundësia nga Auto Mita që nuk bën të lëshohet!

“Nise Vitin e Ri zero zero” – mundësia nga Auto Mita që nuk bën të lëshohet!

Auto Lajme
Për Vit të Ri bëhu me kerr të ri – Auto Mita ofron ploooot mundësi!

Për Vit të Ri bëhu me kerr të ri – Auto Mita ofron ploooot mundësi!

Marketing
Garojnë se cila veturë elektrike bën më së shumti kilometra – Renault Zoe i len pas Peugeot, VW, Honda, Opel dhe Mini!

Garojnë se cila veturë elektrike bën më së shumti kilometra – Renault Zoe i len pas Peugeot, VW, Honda, Opel dhe Mini!

Auto Lajme