Festat e fundvitit vijnë me plotë shkëlqim, dhurata dhe surpriza, e gjithashtu me super oferta per blerje si Auto Mita.

Lidere në industrinë e shitjes së veturave më të mira, nuk harron asnjëherë klientët e saj duke i shpërblyer kohë pas kohe, sidomos gjatë periudhave festive.

Kësaj radhe ju do të keni mundësi të bleni veturë, blerje nga e cila do të pԯrfitoni gomat e dimrit si dhe kasko gratis, pakoja e përkryer për dimrin e gjatë dhe dhurata perfekte për festat e fundvitit.

Festat e fundvitit keni mundësi t’i përmbyllni me veturat e ëndrrave tuaja:

 

-Renault Conquest me pakon e lartë Intens, një SUV perfekte me ndërrues të shpejtsisë automatik, motor TCe 140KF, gati për të dominuar – i juaji për vetëm 376 euro në muaj.

Dacia Duster me pakon e lartë Prestige, motor 1.5 dCi 115KF, një veturë e përsosur në prakticitet dhe efikasitet  – i juaji për vetëm 235 euro në muaj.

Nissan Qashqai me pakon e lartë Acenta, një SUV perfekte me ndërrues të shpejtsisë automatik, motor 1.3 DiG 158KF Mild Hibrid, hapësirë ​​për pasagjer dhe bagazh të mjaftueshem për aventurat e juaja – i juaji për vetëm 381 euro në muaj.

Nxitoni dhe përfitoni nga super ofertat që Auto Mita ka përgatitur për ju dhe bëhuni me veturën që e keni dashur për një kohë të gjatë, e bashkë me të gomat e dimrit dhe kasko gratis.