LAJMI I FUNDIT:

Arnold Schwarzenegger

130 Artikuj

Shikuesit të çmendur pas serialit të ri të Schwarzenegger, por çfarë kuptimi ka titulli “Fubar”

Shikuesit të çmendur pas serialit të ri të Schwarzenegger, por çfarë kuptimi ka titulli “Fubar”

TV / Film
I lodhur nga pritja, Arnold Schwarzenegger mbush një gropë në lagjen e tij në Los Anxhelos

I lodhur nga pritja, Arnold Schwarzenegger mbush një gropë në lagjen e tij në Los Anxhelos

Interesante
Djali i Arnold Schwarzeneggerit që dikur ishte bullizuar në shkollë për mbipeshën, sot mahnit me format e tij trupore

Djali i Arnold Schwarzeneggerit që dikur ishte bullizuar në shkollë për mbipeshën, sot mahnit me format e tij trupore

Yjet
Lista me 14 shkurorëzimet më të shtrenjta në botën e sportit

Lista me 14 shkurorëzimet më të shtrenjta në botën e sportit

Yjet
Arnold Schwarzenegger viziton kampin e Aushvicit për të dhënë mesazh kundër urrejtjes

Arnold Schwarzenegger viziton kampin e Aushvicit për të dhënë mesazh kundër urrejtjes

Yjet
Djali i Arnold Schwarzenegger, Christopher bën një ndryshim drastik në pamje

Djali i Arnold Schwarzenegger, Christopher bën një ndryshim drastik në pamje

Yjet
Arnold Schwarzenegger kujton nënën e ndjerë në ditëlindjen e tij të 75-të me një postim emocionues

Arnold Schwarzenegger kujton nënën e ndjerë në ditëlindjen e tij të 75-të me një postim emocionues

Yjet
Margolyes shokon me deklaratën e saj për Arnold Schwarzeneggerin: Është i pacipë, më prishi ajrin para fytyrës gjatë xhirimeve

Margolyes shokon me deklaratën e saj për Arnold Schwarzeneggerin: Është i pacipë, më prishi ajrin para fytyrës gjatë xhirimeve

Yjet
Putin ndjek vetëm 22 persona në Twitter – emrat në atë listë mund t’ju habisin

Putin ndjek vetëm 22 persona në Twitter – emrat në atë listë mund t’ju habisin

Kuriozitete
Arnold Schwarzenegger rrëfen historinë dhe lidhjen që ka me Rusinë, teksa i kërkon presidentit Vladimir Putin që ta ndalë këtë luftë

Arnold Schwarzenegger rrëfen historinë dhe lidhjen që ka me Rusinë, teksa i kërkon presidentit Vladimir Putin që ta ndalë këtë luftë

Yjet
Arnold Schwarzenegger mesazh mbështetës për vëllezërit Klitschko: Ju jeni heronjtë e mi

Arnold Schwarzenegger mesazh mbështetës për vëllezërit Klitschko: Ju jeni heronjtë e mi

Yjet
Schwarzenegger bëhet pronar i një kafshe të re – aktori e emëroi sipas ushqimit të tij të preferuar

Schwarzenegger bëhet pronar i një kafshe të re – aktori e emëroi sipas ushqimit të tij të preferuar

Fun Lajme
Shikoni reklamën e veturës elektrike të BMW – protagonist Schwarzenegger dhe Hayek

Shikoni reklamën e veturës elektrike të BMW – protagonist Schwarzenegger dhe Hayek

Modelet e Reja
U përfshi në një aksident me katër makina në Los Angeles – Schwarzenegger nuk ndalet teksa fotografohet sërish duke bërë shëtitje me biçikletë

U përfshi në një aksident me katër makina në Los Angeles – Schwarzenegger nuk ndalet teksa fotografohet sërish duke bërë shëtitje me biçikletë

Yjet
Arnold Schwarzenegger përfshihet në një aksident me shumë makina

Arnold Schwarzenegger përfshihet në një aksident me shumë makina

Yjet
Deri në 2200 euro për ta takuar Dua Lipën dhe bërë fotografi me të në prapaskenë – çfarë çmimesh kanë të famshmit e tjerë?

Deri në 2200 euro për ta takuar Dua Lipën dhe bërë fotografi me të në prapaskenë – çfarë çmimesh kanë të famshmit e tjerë?

Yjet
Pas një dekade beteje ligjore, Arnold Schwarzenegger dhe ish-gruaja e tij më në fund janë divorcuar zyrtarisht

Pas një dekade beteje ligjore, Arnold Schwarzenegger dhe ish-gruaja e tij më në fund janë divorcuar zyrtarisht

Po Flitet
Arnold Schwarzenegger dhuron 25 shtëpi të vogla për veteranët e pastrehë në Los Angeles

Arnold Schwarzenegger dhuron 25 shtëpi të vogla për veteranët e pastrehë në Los Angeles

Yjet
Schwarzenegger me mesazh për respektimin e masave dhe vaksinimin

Schwarzenegger me mesazh për respektimin e masave dhe vaksinimin

Yjet
Djali i aktorit Arnold Schwarzenegger është 24 vjeç dhe ai duket tepër i bukur! Vajzat çmenden pas tij

Djali i aktorit Arnold Schwarzenegger është 24 vjeç dhe ai duket tepër i bukur! Vajzat çmenden pas tij

Trend
Mes aktrimit dhe politikës, Arnold Schwarzenegger thotë se fëmijët e tij e urrenin punën si guvernator i Kalifornisë

Mes aktrimit dhe politikës, Arnold Schwarzenegger thotë se fëmijët e tij e urrenin punën si guvernator i Kalifornisë

Yjet
Çfarë i sjell trajnimi i Schwarzenegger-it në 30 ditë një njeriu thatanik?

Çfarë i sjell trajnimi i Schwarzenegger-it në 30 ditë një njeriu thatanik?

Ndërtim i muskujve
Arnold Schwarzenegger edhe në të 73-tat shfaq fizikun e formësuar

Arnold Schwarzenegger edhe në të 73-tat shfaq fizikun e formësuar

Yjet
Arnold Schwarzenegger merr vaksinën antiCOVID në stadiumin Dodger: Bashkohuni me mua nëse dëshironi të jetoni

Arnold Schwarzenegger merr vaksinën antiCOVID në stadiumin Dodger: Bashkohuni me mua nëse dëshironi të jetoni

Yjet