LAJMI I FUNDIT:

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Arnold Schwarzenegger kujton momentin kur i rrëfeu gruas së tij se kishte një fëmijë me shërbyesen e shtëpisë

Në dokumentarin “Arnold”, i disponueshëm në Netflix, Arnold Schwarzenegger, diskutoi ditën kur ia zbuloi tradhtinë gruas Maria Shriver me shërbëtoren e shtëpisë, Mildred Barea.

Reklama

Një moment që ndryshoi gjithçka.

Në vitin 2011, aktori dhe gruaja e tij kishin vendosur t’i nënshtroheshin terapisë në çift në një përpjekje për të shpëtuar martesën e tyre.

Pikërisht gjatë një prej këtyre seancave, aktori 75-vjeçar më në fund rrëfeu tradhtinë me shërbëtoren e shtëpisë, Mildred Barea. Dhe konfirmoi se djali i saj, Joseph, i lindur në 1997, ishte gjithashtu i tij.

Të gjitha lajmet nga Arnold Schwarzenegger
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Arnold Schwarzenegger

“Ajo dëshiron të dijë nëse je babai i Josephit”, thuhet se e pyeti terapisti Arnold Schwarzenegger.

“Mendova se zemra ime kishte pushuar së rrahuri. Dhe përfundova duke thënë të vërtetën”, shpjegon ai. “Po, Maria. Joseph është djali im”, kujton ai duke u përgjigjur.

Një rrëfim që ‘shkatërroi dukshëm’ Maria Shriver, e cila bëri menjëherë kërkesën për divorc.

Për vite me radhë, Arnold pranon se ka provuar gjithçka për të fshehur të vërtetën.

Arnold dhe Maria

“Fillimisht, nuk isha i sigurt. Por sa më shumë që rritej, aq më e dukshme bëhej. Pas kësaj, pyetja ishte se si ta fshihnim atë”, rrëfen Schwarzenegger, i cili pranoi majin e kaluar në një intervistë me The Hollywood.

“Divorci ishte shumë, shumë i vështirë në fillim. Dhe më pas, përfundimisht, ne vazhduam. Ajo dhe unë jemi miq shumë të mirë dhe shumë të afërt. Dhe ne jemi shumë krenarë për mënyrën se si i kemi rritur fëmijët tanë”, shpjegon ai.

Arnold dhe Maria

Për Maria Shriver, dështimi i martesës me aktorin ishte një mundësi për të parë nga brenda dhe për ta njohur veten më mirë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Legjenda e futbollit - Ronaldo martohet për herë të tretë, kurorëzon dashurinë me modelen Celina Locks

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Linda Halimi tregon se si reagon kur flirtojnë me të në prani të bashkëshortit: Vetëm ia bëj me sy dhe ai e di

Magazina
Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Hulk Hogan martohet me bukuroshen 25 vite më të re, por vajza e tij nuk i shkon në dasmë

Magazina
Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

Magazina
Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Xhensila Myrtezaj me fotosesion artistik gjatë shtatzënisë së dytë

Magazina
Kalo në kategori