Djali i Arnold Schwarzenegger, Christopher, tregoi rezultatin e mahnitshëm në peshë teksa mori pjesë në festën e ditëlindjes së 29-të të vëllait të tij, Patrick, në Malibu të dielën.

Reklama

Djali 24-vjeçar i yllit të “Terminator”, Arnold, 75 vjeç, dhe Maria Shriver, 66 vjeçare, befasoi me ndryshimin drastik pasi nisi një sfidë për të humbur peshë që nga viti 2020.

Chris shfaqi fizikun e tij me një këmishë gri, pantallona blu derisa iu bashkua familjes së famshme në Nobu.

Foto: Backgrid

Arnold nga ana tjetër dukej elegant me një këmishë tropikale dhe xhaketë blu, të shoqëruar me pantallona të gjera krem ndërsa u shfaq pranë ish-bashkëshortes, Maria.

Të gjitha lajmet nga Arnold Schwarzenegger Të gjitha lajmet nga Arnold Schwarzenegger
Reklama

Kjo e fundit po ashtu mori vëmendje me veshjen, e cila shihej duke biseduar me vajzën Katherine, 33-vjeçare.

Reklama

Foto: Mega

“Ai e arriti qëllimin e tij që të dobësohej pas diplomimit dhe i qëndroi atij”, tha një burim.

I njëjti filloi të ushtronte dhe të bënte zgjedhje të mira ushqimore.

Burimet theksuan se Christopher nuk humbi peshë përmes një diete strikte, por largoi ushqimet e padëshiruara dhe duke bërë palestër.

Foto: Backgrid

Përpjekjet e tij për të jetuar një mënyrë jetese më të shëndetshme i kanë bërë përshtypje edhe familjes së tij.

Vitin e kaluar, kur Christopher festoi ditëlindjen e 24-të, babai i tij, Arnold dhe vëllai Patrick, e lavdëruan për regjimin e stërvitjes.

Reklama

Foto: Backgrid

Patrick shkroi: “Krenar për ty. Punë e re. Ushtrimet në palestër. Tërësisht person i ri. Mezi pres të shoh se çfarë do të sjellë ky vit”. /Telegrafi/

Reklama

Foto: Shutterstock

Foto: Backgrid