LAJMI I FUNDIT:

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Jeni të ftuar në një dasmë apo disa dasma këtë sezon dhe dëshironi të tregoni veten në dritën më të mirë?

Reklama

Është një rast ideal për të zgjedhur dhe kërkuar atë kombinim në të cilin do të shënoni ato momente të veçanta.

Ka shumë gjëra për t’u marrë parasysh kur krijoni stilin tuaj të dasmës. Duhet të jetë mjaft i këndshëm për ta veshur gjatë gjithë ditës, i rehatshëm për të vallëzuar dhe i përshtatshëm për kodin specifik të veshjes ose temën e dasmës, nëse ka një të tillë.

Trendët i japin gjithmonë një drejtim të caktuar procesit të zgjedhjes së veshjeve dhe duke hequr instinktivisht ato që nuk janë për ju dhe duke pranuar ato që ju duken emocionuese dhe të freskëta, mund të kurseni ndjeshëm kohë kur ideoni kombinime formale, transmeton Telegrafi.

Këto janë tendencat kryesore që do të shënojnë sezonin e ri të dasmave, si dhe raste të ngjashme me karakter festiv:

Fustan me kapëse qafe

Komplete magjepsëse

View this post on Instagram

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

Fustane dhe funde të gjera

Detaje asimetrike

Kostume të qepura

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Dikur ishte ndër modelet kryesore, nuk ka asnjë operacion plastik dhe në moshën 54 vjeçare guxon të pozojë e zhveshur

Femra
Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Pesë femrat më të stiluara këtë javë: Pamela është e patejkalueshme, palltoja e Angelina Jolie-s është ëndrra e çdo femre

Moda
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Ke fytyrë të rrumbullakët? Ja disa prerje flokësh që shkojnë më shumë për çdo formë

Flokë dhe stil
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Kalo në kategori