LAJMI I FUNDIT:

Veshjet

651 Artikuj

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Pesë rregullat e modës për zonjat më të shëndosha

Keshilla Modë
Kombinim 2 në 1: Mënyra të shkëlqyera për të stiluar kominoshet

Kombinim 2 në 1: Mënyra të shkëlqyera për të stiluar kominoshet

Keshilla Modë
Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Keshilla Modë
Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Një fustan universal për të gjitha femrat pavarësisht peshës së trupit

Keshilla Modë
Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Për raste festive: Trendët kryesor që do të shënojnë sezonin e dasmave

Keshilla Modë
Katër lloje veshjesh që duhet t’i hiqni qafe menjëherë

Katër lloje veshjesh që duhet t’i hiqni qafe menjëherë

Keshilla Modë
Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Jennifer Lopez tregoi sërish pse është “mbretëresha e modës së çdoditshme”

Moda
Pesë damat më të stiluara këtë javë: Njëra duket si një ikonë hollivudiane sa herë që shfaqet

Pesë damat më të stiluara këtë javë: Njëra duket si një ikonë hollivudiane sa herë që shfaqet

Moda
Mbretëresha Maxima me një mantel të pazakontë

Mbretëresha Maxima me një mantel të pazakontë

Moda
Koha për të rifreskuar gardërobën! Shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten çdo shijeje dhe stili

Koha për të rifreskuar gardërobën! Shumëllojshmëri opsionesh që i përshtaten çdo shijeje dhe stili

Keshilla Modë
Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Moda
Tendencat e kësaj pranvere që nuk duhen humbur

Tendencat e kësaj pranvere që nuk duhen humbur

Modë
Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Askush nuk e vuri re që Amal Clooney doli në rrugë pa grim

Moda
Java e Modës në Milano: Ju sigurojmë që s’keni parë kurrë një sfilatë të tillë!

Java e Modës në Milano: Ju sigurojmë që s’keni parë kurrë një sfilatë të tillë!

Moda
Ajo është aq e famshme sa dy prej stilistëve më të shquar e lutën të vishte fustanet e tyre

Ajo është aq e famshme sa dy prej stilistëve më të shquar e lutën të vishte fustanet e tyre

Moda
Çizme të gjata dhe fustan triko – kombinim i përsosur: Pesë propozime të shkëlqyera për stilizim!

Çizme të gjata dhe fustan triko – kombinim i përsosur: Pesë propozime të shkëlqyera për stilizim!

Moda
Këto kombinime ngjyrash përshtaten më së miri: Falë tyre, çdo stil duket jashtëzakonisht i shtrenjtë!

Këto kombinime ngjyrash përshtaten më së miri: Falë tyre, çdo stil duket jashtëzakonisht i shtrenjtë!

Keshilla Modë
Kombinimi afarist në tone të buta: Veshje e shkëlqyeshme për zyrë!

Kombinimi afarist në tone të buta: Veshje e shkëlqyeshme për zyrë!

Moda
Pjesa e poshtme e kësaj fotografie fsheh – dominimin e modës! Princesha e Monakos ka bërë një kombinim perfekt të një kostumi gri

Pjesa e poshtme e kësaj fotografie fsheh – dominimin e modës! Princesha e Monakos ka bërë një kombinim perfekt të një kostumi gri

Moda
Revyja më e pabesueshme në Javën e Modës në Paris: Modelet mbanin fustane të kthyera poshtë

Revyja më e pabesueshme në Javën e Modës në Paris: Modelet mbanin fustane të kthyera poshtë

Moda
Fustanet me kapuç janë trendi më i madh i dimrit

Fustanet me kapuç janë trendi më i madh i dimrit

Moda
Kombinoni rrobat kështu: Gjeni frymëzim për dukje luksoze

Kombinoni rrobat kështu: Gjeni frymëzim për dukje luksoze

Keshilla Modë
Konfuze për të veshur një fustan pulovër: Kombinimet ideale të veshjes për ditë të ftohta

Konfuze për të veshur një fustan pulovër: Kombinimet ideale të veshjes për ditë të ftohta

Modë
Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Robert Pattinson veshi një fund për “Dior”-in, Beckham dhe i biri elegant – emocionues në pistë dhe në publik

Trend