LAJMI I FUNDIT:
Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Frymëzoheni nga këto kombinime për më shumë shkëlqim këtë pranverë

Keshilla Modë
Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Emily Ratajkowski aprovon trendin e çizmeve që do të jenë kryefjala e sezonit të ri

Moda
Keni thonj të hollë të cilët lehtë pëlcasin: Me këtë super-recetë do të jenë një e kaluar!

Keni thonj të hollë të cilët lehtë pëlcasin: Me këtë super-recetë do të jenë një e kaluar!

Manikyr dhe pedikyr
Të nderuara dama, këto janë gabimet tuaja në dhomën e gjumit!

Të nderuara dama, këto janë gabimet tuaja në dhomën e gjumit!

Në çift
Maska e cila në çast heq vitet nga qafa!

Maska e cila në çast heq vitet nga qafa!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Komoditet dhe hijeshi: Palltot më femërore të sezonit

Komoditet dhe hijeshi: Palltot më femërore të sezonit

Keshilla Modë
Përse bebet i fërkojnë sytë?

Përse bebet i fërkojnë sytë?

Bebja këtu
Vetëm në dy raste është në rregull të ndaheni nga partneri përmes telefonit

Vetëm në dy raste është në rregull të ndaheni nga partneri përmes telefonit

Në çift
Një braziliane e njohur pretendon se është 50 vjeçe, njerëzit nuk mund ta besojnë

Një braziliane e njohur pretendon se është 50 vjeçe, njerëzit nuk mund ta besojnë

Bukuri dhe Kujdes
Victoria Beckham së fundmi ka thyer këmbën, por nuk po heq dorë nga takat

Victoria Beckham së fundmi ka thyer këmbën, por nuk po heq dorë nga takat

Modë
Fëmijët dhe temperamenti i tyre

Fëmijët dhe temperamenti i tyre

Prindër dhe fëmijë
Rregullimi i flokëve rrit vetëbesimin tek femrat, thotë studimi

Rregullimi i flokëve rrit vetëbesimin tek femrat, thotë studimi

Bukuri dhe Kujdes
Gënjeshtrat që duhet t’i mësoni nëse ndesheni me njerëz dashakeqës – ekspertja jep këto këshilla “për të mbijetuar”

Gënjeshtrat që duhet t’i mësoni nëse ndesheni me njerëz dashakeqës – ekspertja jep këto këshilla “për të mbijetuar”

Psikologji
Metoda sekrete të grimit, për t’i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t’i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Bukuri dhe Kujdes
Filtri që po “tmerron” përdoruesit në TikTok –  a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Filtri që po “tmerron” përdoruesit në TikTok – a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Bukuri dhe Kujdes
A është ky trendi më i çuditshëm – influencerja “qëndis” veshët për t’u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

A është ky trendi më i çuditshëm – influencerja “qëndis” veshët për t’u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t’ju befasojë

Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t’ju befasojë

Bukuri dhe Kujdes
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja – ‘ndryshimi është magjik’

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja – ‘ndryshimi është magjik’

Bukuri dhe Kujdes
Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Në çift
Si të kontrolloni emocionet gjatë ciklit menstrual

Si të kontrolloni emocionet gjatë ciklit menstrual

Këshilla dhe arsye
Kendall Jenner i zbukuron vetë qerpikët: Në videon e re ajo tregon rutinën e saj dhe ky produkt është kryesori

Kendall Jenner i zbukuron vetë qerpikët: Në videon e re ajo tregon rutinën e saj dhe ky produkt është kryesori

Estetikë
Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Ngjyra e koralit, rozë dhe ngjyra e kuqe e buzëkuqit u përshtaten bash çdo teni

Këshilla Estetike
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Dhëmbët dhe biberoni

Dhëmbët dhe biberoni

Bebja këtu