0Shares

Zëvendëspresidenti i Palermos, Gugliermo Michiche, ka thënë se sicilianët nuk e kanë ndërmend të bëjnë lëvizje në portë, duke i mbajtur si Samir Ujkanin, ashtu edhe Francesco Benussin.

“Ndërrimet në portë nuk janë prioritet yni për momentin. Klubi ka besim të plotë në Ujkanin dhe Benussin”.

“Samiri ka bërë gabim ndaj Udineses, ndërsa Benussi ndaj Parmës, por të dy ishin të pafat dhe për ne mbeten dy armë të forta dhe u besojmë atyre”, ka thënë Michiche për Calciomercato./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)