0Shares

Sulmuesi i Interit, Diego Milito, ka vlerësuar se çfarë ka bërë Wesley Sneijder për Interin dhe ka thënë se ai duhet vetë të vendosë për të ardhmen e tij.

Sneijderi ka shkaktuar një kaos të madh në Inter muajin e fundit me refuzimin e tij për të nënshkruar një kontratë të re me një pagë më të vogël.

“Sneijderi ka ndihmuar në rishkrimin e historisë së klubit dhe ne të gjithë kalojmë shumë mirë me të. Ne e kemi lënë atë të vendosë vetë për të ardhmen e tij”, ka thënë Milito për Sky Italia./Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)