0Shares

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, e ka bërë të qartë se transferimi i një sulmuesi të ri do të varet nga fakti nëse Alexandre Pato apo Robinho do të largohen nga klubi.

Futbollistët brazilianë kanë qenë të lidhur me një largim të mundshëm nga Rossonerët, ndërsa menaxheri ka aluduar se të dy mund të largohen në janar.

“Nëse Pato dhe Robinho largohen, atëherë do të na duhet një sulmues tjetër”.

“Pesë sulmues është numri i duhur, por gjithçka varet nga Galliani”, u ka thënë trajneri gazetarëve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)