0Shares

Mbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, ka thënë se ai ndihet në formë të mirë por a do të luajë në El Classico apo jo, këtë do ta vendosë strategu portugez, Jose Mourinho.

Braziliani luajti 57 minuta në ndeshjen kundër Deportivo La Corunas të shtunën para se të zëvendësohej nga Sami Khedira.

”Jam në formë të mirë dhe po ndihem pozitiv. Por, unë nuk vendosi nëse do të luaj apo jo në El Classico”, ka thënë 24 vjeçari. /Telegrafi

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)