0Shares

Këngëtarja amerikane, Jessica Simpson, në njëfarë forme ka konfirmuar se është përsëri shtatzënë.

32-vjeçarja ka publikuar në Twëitter një fotografi të vajzës së saj, Maxwel Drew Johnson, e cila qëndron në rërë mbi mbishkrimin “Big sis’” (motra e madhe).

Vajza e këngëtares ka lindur në maj të këtij viti, ndërsa në nëntor mediat filluan të spekulojnë se ajo dhe i fejuari Eric Johnson presin fëmijën e dytë.

Dhe tashmë kjo është konfirmuar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)