0Shares

Mesfushori i Chelseat, Eden Hazard, dëshiron që me çdo kusht të kualifikohet më tutje në Ligën e Kampionëve, ndërsa mban shpresa në ndeshjen tjetër dhe në një fitore ndaj Nordsjaellandit për progres.

Blutë duhet që të mposhtin danezët sonte mbrëma për të pasur ndonjë mundësi, megjithëse në rast të ndonjë fitoreje të Juventusit, Chelsea ashtu-kështu do të eliminohej.

“Gjithçka varet nga kjo ndeshja e fundit. Ne duhet që të marrim rezultat pozitiv nga kjo ndeshje e fundit, çfarëdo që ndodh, në duhet që gjithsesi të fitojmë dhe të presim çfarë ndodh në ndeshjen tjetër”, ka thënë Hazard. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)