0Shares

Përzgjedhësi i Spanjës, Vicente del Bosque, e konsideron agresive mënyrën se si Jose Mourinho e drejton Real Madridin.

“Faktorë të ndryshëm, siç janë karakteri dhe personaliteti i trajnerit, ndikojnë në mënyrën e udhëheqjes së klubit”.

“Mourinho duket shumë agresiv. Nga ana tjetër, unë jam shumë më i qetë”.

“Por më e rëndësishmja është që skuadra të funksionojë”, ka deklaruar trajneri fitues i Kupës së Botës, Kampionatit Evropian (me Spanjën) dhe Ligës së Kampionëve (me Real Madridin). /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)