0Shares

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, ka thënë se për Blutë ende mbetët prioritet përfundimi në njërën nga katër pozitat e para të Ligës Premier.

“Prioriteti ynë është që të përfundojmë në top-katërshe dhe nëse mund të kualifikohemi në garat e kupës deri në fund, atëherë edhe më mirë. Por, unë mundohem të koncentrohem gjithnjë në ndeshjen e radhës”.

“Kam kontratë deri në fund të sezonit. Jam shumë i lumtur këtu dhe që punoj me këtë grup të lojtarëve. Do të mundohem të fitojmë çdo ndeshje dhe do të shohim se çfarë do të ndodhë pastaj”, ka thënë Benitez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)