0Shares

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, është i bindur se ata mund të rikthehen në garën për titull.

Spanjolli nuk është i mendimit se gara për titullin e Ligës Premier do të jetë mes dy skuadrave nga Mancehsteri.

“Nëse ju mbani mend vitin e kaluar se në janar çdokush thoshte se Manchester City do ta fitojë titulli me lehtësi. Dhe në fund të vitit ata mund ta kishin humbur dhe shënuan në minutën e fundit për ta fituar atë”, ka thënë Benitez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)