0Shares

Agjenti i David Villas, Victor Onate, ka thënë se nuk ka ndonjë interesim konkret nga Fiorentina për klientin e tij, por ata kanë një projekt interesant në mendje.

“Mendoj se është herët të them se ka pasur interesim formal nga Fiorentina, por ne e dimë se ata kanë një projekt interesant në mendje”.

“Unë kam punuar me drejtorin teknik të Fiorentinas, Eduardo Marcian, te Valencia. Ne jemi shokë dhe vazhdimisht komunikojmë. Fiorentina ka pasur një sezon të mirë dhe e kanë ndërmend të forcohen edhe më shumë”.

“David është i fokusuar në Kupën e Konfederatave. Nuk është e lehtë të largohesh nga një klub si Barcelona dhe largimi i tij varet nga shumë faktorë, duke përfshirë këtu edhe Kupën e Botës, pasi që ai dëshiron të jetë protagonist vitin e ardhshëm”, ka thënë agjenti i sulmuesit spanjoll. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)