0Shares

Drejtori sportiv i Barcelonës, Andoni Zubizarreta, i ka mohuar spekulimet se David Villa do të largohet në janar nga klubi katalunas.

”Në janar ne do ta mbajmë Villan dhe është e rëndësishme t’ua kujtoj që Barcelona është klub që nuk pranon oferta për lojtarët më të mirë në këtë afat kalimtar”.

”David Villa është lojtar që shënon gola dhe i sjell intensitet skuadrës. Tani që ai është rikuperuar nga lëndimi serioz, unë besoj se ai po bën paraqitje të nivelit të lartë në fushë”, ka thënë Zubizarreta./Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)