0Shares

Të pushosh një fëmijë nga e qara mund të kthehet në një punë vërtet mjaft kreative. Një nënë e re nga Saint Charles, ka gjetur një mënyrë shumë të thjeshtë – me një këngë të Justin Bieber.

Në videon e mëposhtme, vogëlushja 6-muajshe Layla Potter është kapur në kamera në një situatë të sikletshme. Por në vend të nëna e saj, Brittnay, në vend që të përpiqet ta pushojë, vë këngën hit të Justin “Love Yourself” dhe në pak sekonda vogëlushja ka pushuar.

Brittnay ka thënë për Daily Mail se vajza e saj është një tifoze besnike e Justin. Ajo zbuloi simpatinë e veçantë të vogëlushes për këtë këngë, ndërsa Layla ishte e uritur dhe e grindur- këtë e ka përsëritur disa herë.

Dhe shikoni çfarë reagimi të ëmbël bën vogëlushja sapo dëgjon zërin e Justin.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)