0Shares

Katër kate shtesë të një pallati 24-katësh në zonën e Shkëmbit të Kavajës – disa metra larg plazhit – janë shembur. Për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar, përveç se dëmeve materiale.

Nga struktura e pallatit, e cila është ndërtuar në rërë, janë shembur katër katet e fundit që janë ndërtuar dy vite më parë.

Dy vite më parë, po në këtë zonë është shembur një pallat tjetër – pak metra më tej.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. /Shqip/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)