LAJMI I FUNDIT:

Kavajë

62 Artikuj

Vdes 6-vjeçari në Kavajë, u shtyp me makinë nga një 25-vjeçar

Vdes 6-vjeçari në Kavajë, u shtyp me makinë nga një 25-vjeçar

Shqipëri
Tragjedia me tre të mbytur në plazhin e Kavajës, arrestohet pronari i lokalit

Tragjedia me tre të mbytur në plazhin e Kavajës, arrestohet pronari i lokalit

Shqipëri
Tragjedia në plazhin e Kavajës: Babai ishte futur në det për t’i shpëtuar dy djemtë e tij nga dallgët

Tragjedia në plazhin e Kavajës: Babai ishte futur në det për t’i shpëtuar dy djemtë e tij nga dallgët

Shqipëri
Detaje të reja nga tragjedia në Kavajë, viktimat dëroghen në morg

Detaje të reja nga tragjedia në Kavajë, viktimat dëroghen në morg

Shqipëri
Tragjedi në Kavajë, mbytet në det babai me dy djemtë e mitur

Tragjedi në Kavajë, mbytet në det babai me dy djemtë e mitur

Shqipëri
Skandal mjedisor në Qerret, plehrat digjen nëpër rrugë

Skandal mjedisor në Qerret, plehrat digjen nëpër rrugë

Shqipëri
“E pashë rastësisht dhe e vrava”, zbardhet dëshmia e Habib Rexhës në polici

“E pashë rastësisht dhe e vrava”, zbardhet dëshmia e Habib Rexhës në polici

Shqipëri
E ndihmoi të largohej pas vrasjes, shoqërohet shoku i Habib Rexhës

E ndihmoi të largohej pas vrasjes, shoqërohet shoku i Habib Rexhës

Shqipëri
“Ishim në lokal, po shihnim ndeshjen”, dëshmia e babait që iu vra djali përpara syve në Kavajë

“Ishim në lokal, po shihnim ndeshjen”, dëshmia e babait që iu vra djali përpara syve në Kavajë

Shqipëri
Dalin pamje nga momenti kur Habib Rexha largohet pas krimit në Kavajë

Dalin pamje nga momenti kur Habib Rexha largohet pas krimit në Kavajë

Shqipëri
Identifikohet autori i vrasjes në lokalin në Kavajë

Identifikohet autori i vrasjes në lokalin në Kavajë

Shqipëri
Fotoja e viktimës në lokal, u qëllua teksa pinte kafe me babain

Fotoja e viktimës në lokal, u qëllua teksa pinte kafe me babain

Shqipëri
“Bashkë Fitojmë” shpall fitoren në Kavajë

“Bashkë Fitojmë” shpall fitoren në Kavajë

Shqipëri
I shpallur në kërkim në Itali për plagosje, arrestohet 25-vjeçari në Kavajë

I shpallur në kërkim në Itali për plagosje, arrestohet 25-vjeçari në Kavajë

Shqipëri
Si u përplasën Sali Rexha dhe Armand Gosa para vrasjes së dyfishtë në Kavajë

Si u përplasën Sali Rexha dhe Armand Gosa para vrasjes së dyfishtë në Kavajë

Shqipëri
Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Kavajë, humbin jetën dy persona

Të shtëna me armë zjarri në një lokal në Kavajë, humbin jetën dy persona

Shqipëri
Vdes 30-vjeçarja në një aksident tragjik në Kavajë, humbi kontrollin e makinës

Vdes 30-vjeçarja në një aksident tragjik në Kavajë, humbi kontrollin e makinës

Shqipëri
Kërcënoi nipin se do e vriste, arrestohet 57-vjeçari në Kavajë

Kërcënoi nipin se do e vriste, arrestohet 57-vjeçari në Kavajë

Shqipëri
Aksident në rrugën Kavajë-Durrës, përplasen katër makina, dy të plagosur

Aksident në rrugën Kavajë-Durrës, përplasen katër makina, dy të plagosur

Shqipëri
Ndërron jetë një turiste polake në një hotel në Kavajë

Ndërron jetë një turiste polake në një hotel në Kavajë

Shqipëri
Përfshihet nga zjarri ish-fabrika e qelqit në Kavajë, rrezikohen disa shtëpi

Përfshihet nga zjarri ish-fabrika e qelqit në Kavajë, rrezikohen disa shtëpi

Shqipëri
Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

Shqipëri
Vdekja e të riut në stacionin e policisë në Kavajë, Meta: Trondit thellësisht besimin e qytetarëve tek organet ligjzbatuese

Vdekja e të riut në stacionin e policisë në Kavajë, Meta: Trondit thellësisht besimin e qytetarëve tek organet ligjzbatuese

Shqipëri
Arrestohen tre policë në Kavajë pas vetëvarjes së 31-vjeçarit në qeli

Arrestohen tre policë në Kavajë pas vetëvarjes së 31-vjeçarit në qeli

Shqipëri