0Shares

Milani është i alarmuar nga mundësia e re për të nënshkruar me Leite Kaka nga Real Madridi.

Dje u spekulua se pas dështimit ndaj Osasunas, bordi i frustruar i Realit ka dhënë dritë të gjelbër për largimin e tij si transferim i lirë, me qëllim që të heqë nga lista e harxhimeve pagën e tij.

Sportmediaset shkruan se Milani tash është alarmuar dhe do të dëshironte ta sjellë Kakan në ekip këtë muaj.

Gjithçka do të varet nëse braziliani do të jetë i gatshëm të pranojë një shkurtim page nga vlera e 12 milionë eurove në vit, sa merr tash te Real Madridi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)