0Shares

Trajneri i Parmës, Roberto Donadoni, duket se është top kandidat për të zëvëndësuar trajnerin Massimiliano Allegri te Milani.

Tuttosport shkruan se zëvëndëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani dhe pronari i Parmës, Tomasso Ghirardi kanë qenë në kontakt të rregullt për të diskutuar mbi atë se si klubi nga Enio Tardini është e mundur ta lirojë nga kontrata strategun.

Ish-ylli i Milani është i njohur për lojë të mirë me ekipet që ka drejtuar dhe i përshtatet shumë politikës së klubit Rossoner për të punuar me lojtarë të rinj.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)