0Shares

Javier Mascherano do t’i mungojë Barcelonës në gjashtë javët e ardhshme, për shkak të lëndimit që pësoi në takimin kundër Paris Saint-Germainit.

Argjentinasi ia la vendin Marc Bartras në sfidën që përfundoi 2-2, ndërsa klubi ka konfirmuar se ka pësuar një lëndim serioz të ligamentit të gjurit.

Ky lajm nuk është aspak i mirë për Blaugranët kur dihet që Carles Puyol nuk mund të luajë për shkak të ndërhyrjes kirurgjike. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)