0Shares

Portieri i Real Madridit, Diego Lopez, po kënqet me secilin minut që po luan për klubin mbretëror, duke thënë se secila minutë në fanellën mbretërore është një dhuratë nga Zoti.

Lopez erdhi te Reali për të zëvëndësuar Iker Casillasin e lënduar, ndërsa thotë se po kënaqet me secilin minut me klubin e ri.

“Secilin minut që e luaj për Real Madridin e konsideroj si dhuratë nga Zoti. Askush prej nesh nuk ka menduar se do të mbaj këtë stemë në gjoks. Ne duhet që të rindërtojmë besimin. Me rëndësi është fitorja ndaj Rayos. Ne luajmë për fitore”, ka thënë Lopez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)