0Shares

Giorgio Chiellini nuk do të mund t’i ndihmojë Juventusit në ndeshjen e të premtes kundër Cagliarit, pasi që për shkak të një lëndimi në stërvitje nuk do të mund të luaj në tre muajt e ardhshëm.

Mbrojtësi italian mund të mungojë në dy ndeshjet e 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve, si edhe disa ndeshje në Serie A nëse lëndimi del po aq serioz sa po dyshohet.

Kjo është një goditje e rëndë për kampionin e Italisë, duke qenë se 28-vjeçari është lider në mbrojte, ndërsa Bianconerët sapo lejuan largimin e Lucios. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)