0Shares

Nëse harroni gjthmonë se ku i keni lënë çelësat tuaj, mos u shqetësoni.

Ju nevojitet vetëm një minutë që ta çelni drynin dhe brengat tuaja do të zgjidhen.

Kjo video to t’ju tregojë se si të hapni një dry pa pasur nevojë për çelësin, transmeton Telegrafi.

/Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)