0Shares

Policia e Kosovës njoftoi se në rrethana ende të panjohura është djegur nga zjarri kati i dytë i një shtëpie në Prizren.

Ngjarja ka ndodhur të dielën ora 21:50 në rrugën “Agim Shala” në Prizren.

Njësiti i zjarrfikësve ka dalë në vendin e ngjarjes të cilët kanë eliminuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)