0Shares

Menaxheri i Chelseat, Rafa Benitez, është i bindur se ata mund të rikthehen në garën për titull.

Spanjolli nuk është i mendimit se gara për titullin e Ligës Premier do të jetë mes dy skuadrave nga Mancehsteri.

“Nëse ju mbani mend vitin e kaluar se në janar çdokush thoshte se Manchester City do ta fitojë titulli me lehtësi. Dhe në fund të vitit ata mund ta kishin humbur dhe shënuan në minutën e fundit për ta fituar atë”, ka thënë Benitez. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)