0Shares

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger, ka thënë se ekipi i tij po vuan mentalisht dhe po ndikohen nga negativiteti i madh.

“Dikush më tha se ne jemi në pozitën e dytë në ligë kur luajmë pjesën e dytë të ndeshjes, por jemi në pozitën e 13-të kur luajmë në pjesën e parë të ndeshjes”.

“Kjo është psikologjike, sepse nuk mund të jeni lojtar i mirë në pjesën e dytë, ndërsa i keq në pjesën e parë”.

“Ekipi sigurisht se është ndikuar shumë nga negativiteti dhe gjithashtu nga fakti që ata janë shumë të fokusuar për të luajtur mirë”, ka thënë Wenger. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)