0Shares

Roma është duke planifikuar transferimin e dyshes, Luca Antonelli (Genoa) dhe Dusan Basta (Udinese), në afatin e ardhshëm kalimtar.

Giallorossët duan ta forcojnë mbrojtjen e tyre, pasi janë ekipi i dytë që ka pranuar më së shumti gola në Serie A, pas Pescaras.

Drejtuesit e klubit nuk janë të kënaqur me paraqitjet e Ivan Piris dhe Dodo, prandaj në verën e ardhshme duan t’i transferojnë dy lojtarët e përmendur që t’i kenë në dispozicion në sezonin 2013/2014. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)