0Shares

Fiorentina ka konfirmuar se ka arritur marrëveshje me Villarrealin për transferimin e Giuseppe Rossit.

Klubi nga Artemio Francchi konfirmoi arritjen e marrëveshjes në faqen zyrtare dhe ka mbetur vetëm finalizimi i detajeve kontraktuale me lojtarin.

Rossi kishte një vit shumë të keq, pasi lëndimi në ligament në mars e la atë jashtë sezonit dhe madje edhe jashtë Euro 2012. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)