0Shares

Mbrojtësi legjendar i Interit, Marco Materazzi, ka deklaruar se derbi që zhvillohet sonte mbrëma do të jetë shumë i nxehtë dhe tejet pasionant për shkak të prezencës së Mario Balotellit në fushë.

“Milani është favorit me Balotellin, por kjo është mirë për ne tifozët e Interit. Ai nuk fal para golit”.

“Unë gjithmonë do ta falënderoj atë për shkak se na dërgoi tek trofet dhe unë pres një pritje pasionante për të. Deri sa të mos përfshihet racizimi, gjërat tjera janë të pranueshme”.

“Unë kurrë nuk kam parë një talent të tillë në moshë aq të re. Milani ishite ëndrra e tij, kështu që tani që ai është atje nuk është aspak befasi. Ai thjesht po kënaqet me jetën, ai është njeri i mirë që kurrë nuk ka lënduar njeri. Më pëlqen se si ai njeri e jeton jetën”, ka thënë Materazzi. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)