LAJMI I FUNDIT:
Saul Niguez

Saul Niguez

126 Artikuj

Nuk ka fitues në derbin e La Ligës: Barcelona ngec në garë për titull

Nuk ka fitues në derbin e La Ligës: Barcelona ngec në garë për titull

La Liga
Realizohen dy gola të shpejtë në derbin Barcelona  – Atletico Madrid

Realizohen dy gola të shpejtë në derbin Barcelona – Atletico Madrid

La Liga
Saul Niguez zbulon ‘klubin e ri’

Saul Niguez zbulon ‘klubin e ri’

La Liga
Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madridi

Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madridi

La Liga
Ferdinand dëshiron që Manchester United të transferojë Sanchon, Koulibalyn dhe Saulin

Ferdinand dëshiron që Manchester United të transferojë Sanchon, Koulibalyn dhe Saulin

Premier League
Ferdinand emëron tre mesfushorët që duhet t’i transferojë Manchester United

Ferdinand emëron tre mesfushorët që duhet t’i transferojë Manchester United

Premier League
Legjenda e Unitedit, Ince mbështet transferimin e dyshes Felix-Saul

Legjenda e Unitedit, Ince mbështet transferimin e dyshes Felix-Saul

Premier League
Atletico Madridi refuzon ofertën e zvogëluar të Unitedit për Saul Niguez

Atletico Madridi refuzon ofertën e zvogëluar të Unitedit për Saul Niguez

Premier League
United gati ofertën e ‘çmendur’ për Saul, do të thyhet rekordi i transferimeve në PL

United gati ofertën e ‘çmendur’ për Saul, do të thyhet rekordi i transferimeve në PL

Premier League
Saul nuk gjen gjuhë të përbashkët me Atleticon për vazhdimin e kontratës, alarmohen skuadrat e mëdha

Saul nuk gjen gjuhë të përbashkët me Atleticon për vazhdimin e kontratës, alarmohen skuadrat e mëdha

La Liga
City rivalizon Unitedin për Sual Niguezin

City rivalizon Unitedin për Sual Niguezin

Premier League
Saul Niguez afër kalimit te Manchester United

Saul Niguez afër kalimit te Manchester United

Premier League
Notat e lojtarëve: Atletico Madrid 1-0 Liverpool, zhgënjen Salah

Notat e lojtarëve: Atletico Madrid 1-0 Liverpool, zhgënjen Salah

Liga e Kampionëve
Atletico fiton betejën e parë ndaj Liverpoolit, gjithçka vendoset në Anfield

Atletico fiton betejën e parë ndaj Liverpoolit, gjithçka vendoset në Anfield

Liga e Kampionëve
Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie

Atletico shumë shpejt zhbllokon sfidën, shënon Saul pas një tollovie

Liga e Kampionëve
Saul Niguez: E dimë se si ta ndalim Liverpoolin

Saul Niguez: E dimë se si ta ndalim Liverpoolin

Liga e Kampionëve
Momenti kur Saul turpëron Casemiron me një driblim mes këmbëve

Momenti kur Saul turpëron Casemiron me një driblim mes këmbëve

La Liga
Transfermarkt: Kylian Mbappe e mbylli vitin 2019 si më i vlefshëm në botë – lista prej 25 lojtarëve

Transfermarkt: Kylian Mbappe e mbylli vitin 2019 si më i vlefshëm në botë – lista prej 25 lojtarëve

Ndërkombëtare
Lajm i mirë për Unitedin: Atletico Madridi ia ulë klauzolën Saul Niguezit

Lajm i mirë për Unitedin: Atletico Madridi ia ulë klauzolën Saul Niguezit

Premier League
Unitedi tenton transferimin e Saul nga Atletico

Unitedi tenton transferimin e Saul nga Atletico

Premier League
Saul objektivi kryesor i Barcelonës, por kampioni i Spanjës fillimisht duhet të shes për ta transferuar atë

Saul objektivi kryesor i Barcelonës, por kampioni i Spanjës fillimisht duhet të shes për ta transferuar atë

La Liga
United kërkon nga Atletico ta ul çmimin e Saul Niguezit

United kërkon nga Atletico ta ul çmimin e Saul Niguezit

La Liga
Spanja e re, formacioni titullar ndaj Norvegjisë kishte lojtarë nga 11 skuadra të ndryshme

Spanja e re, formacioni titullar ndaj Norvegjisë kishte lojtarë nga 11 skuadra të ndryshme

Përfaqësueset
Norvegjia ndal Spanjën me barazim dhe mbetet në garë për kualifikim

Norvegjia ndal Spanjën me barazim dhe mbetet në garë për kualifikim

Përfaqësueset