LAJMI I FUNDIT:

Unitedi tenton transferimin e Saul nga Atletico

Unitedi tenton transferimin e Saul nga Atletico

Manchester United thuhet se në janar do të tentojë ta përforcojë mesfushën.

Djajtë e Kuq po hasin në probleme me Paul Pogban e rebeluar, pasi ky i fundit e do kalimin te Real Madridi qysh në këtë dimër.

Duke parë dëshirën e francezit, AS raporton se United po tenton ta transferojë Saul Niguezin nga Atldetico Madridi.

Por, për t’i marrë shërbimet e tij, skuadra nga qyteti i Manchesterit duhet të paguajë hiq më pak se 90 milionë euro.

United kërkon nga Atletico ta ul çmimin e Saul Niguezit
Lexo po ashtu United kërkon nga Atletico ta ul çmimin e Saul Niguezit

Atletico Madridi po kërkon që transferojë një sulmues në janar, andaj nga shitja e Niguez, do të kishin buxhet të mjaftueshëm.

Saul thuhet se është i gatshëm që të transferohet në Old Trafford, madje e sheh si një kalim ëndrrash. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Xabi Alonso tregon se çfarë mendoi ai dhe stafi pas ‘lëndimit’ të Granit Xhakës

Bundesliga
Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Granit Xhaka i mashtroi të gjithë tifozët me festimin që bëri pas golit, reagimi i Xabi Alonsos është bërë viral

Bundesliga
Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Goditja nga distanca, portieri në ‘gjumë’ - Granit Xhaka realizon super gol për Bayer Leverkusenin

Bundesliga
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

Real Madridi me kërkesë të Ancelottit i ka ofruar Modricit një pozitë të re në klub

La Liga
Kalo në kategori