LAJMI I FUNDIT:

Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madridi

Saul Niguez konfirmon largimin nga Atletico Madridi
Saul Niguez (Foto David S. Bustamante/Soccrates/Getty Images/Guliver)

Saul Niguez ka konfirmuar zyrtarisht se do të largohet nga Atletico Madridi në këtë verë.

Mesfushorit spanjoll ka kohë që lidhet me një largim nga Los Rojiblancos, e që tani ka bërë të ditur se do të largohet.

Niguez me një postim në Twitter ka thënë se brenda tri ditësh do të njoftojë për klubin e ri.

“Klub i ri, brenda 3 dite do të njoftoheni”, ka shkruar ai.

Manchester United dhe Arsenali, janë dy klubet që cilësohen si favoritë për transferimin e tij. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

Nuk ka bindur me paraqitjet e tij, Ancelotti i thotë 20-vjeçarit të largohet nga Real Madridi

La Liga
Shpifja që i dha fund karrierës së Mauro Icardit te Interi

Shpifja që i dha fund karrierës së Mauro Icardit te Interi

Serie A
Rregulli i pashkruar në familjen e Ronaldos për Messin - e zbulon motra e tij

Rregulli i pashkruar në familjen e Ronaldos për Messin - e zbulon motra e tij

Ndërkombëtare
Super Albion Rrahmani – shënoi dy gola dhe shpallet lojtar i ndeshjes

Super Albion Rrahmani – shënoi dy gola dhe shpallet lojtar i ndeshjes

Ligat tjera

"Shihemi sërish Arda" - Real Madridi ka gjetur destinacionin perfekt për huazimin e Guler

La Liga
Njëri prej top yjeve është shndërruar në një makth për Chelsean - as Pochettino nuk e di çfarë të bëjë

Njëri prej top yjeve është shndërruar në një makth për Chelsean - as Pochettino nuk e di çfarë të bëjë

Premier League
Kalo në kategori