LAJMI I FUNDIT:

Michael Owen

59 Artikuj

Listohen transferimet e dështuar nga secili klub i Ligës Premier

Listohen transferimet e dështuar nga secili klub i Ligës Premier

Premier League
Top 15 paraqitjet individuale më të mira të të gjitha kohërave në futboll

Top 15 paraqitjet individuale më të mira të të gjitha kohërave në futboll

Ndërkombëtare
Owen: Unitedi as në top gjashtë, janë skuadër e mesit të tabelës

Owen: Unitedi as në top gjashtë, janë skuadër e mesit të tabelës

Premier League
Hazard dhe Galaktikët e tjerë: Të gjithë kanë bërë më mirë në start se belgu, përveç Owenit

Hazard dhe Galaktikët e tjerë: Të gjithë kanë bërë më mirë në start se belgu, përveç Owenit

La Liga
Rrëfimi i Michael Owen për sëmundjen e djalit të tij që ia pamundëson të bëhet futbollist

Rrëfimi i Michael Owen për sëmundjen e djalit të tij që ia pamundëson të bëhet futbollist

Ndërkombëtare
Owen: Capello është një ndyrësirë, shkatërroi karrierën time dhe futbollin anglez

Owen: Capello është një ndyrësirë, shkatërroi karrierën time dhe futbollin anglez

Ndërkombëtare
Owen tregon se Suarez dhe Robertson kanë pasur konfrontim të ashpër në tunel pas përfundimit të pjesës së parë

Owen tregon se Suarez dhe Robertson kanë pasur konfrontim të ashpër në tunel pas përfundimit të pjesës së parë

Liga e Kampionëve
Michael Owen: E kam urryer futbollin me vite, mezi prisja të pensionohem

Michael Owen: E kam urryer futbollin me vite, mezi prisja të pensionohem

Ndërkombëtare
Top 10 golat më të bukur në histori të Kampionateve Botërore – Nga Pele e Bergkamp te Maradona, golat që kanë çmendur të gjithë tifozët e futbollit

Top 10 golat më të bukur në histori të Kampionateve Botërore – Nga Pele e Bergkamp te Maradona, golat që kanë çmendur të gjithë tifozët e futbollit

Përfaqësueset
Messi dhe 20 futbollistët që ishin super yje edhe si tinejxher

Messi dhe 20 futbollistët që ishin super yje edhe si tinejxher

Ndërkombëtare
Numri 7 është kthyer në ‘mallkim’ te United – Sanchez e ka për detyrë t’ia kthejë shkëlqimin e humbur nga Owen, Valencia, Di Maria dhe Depay (Foto)

Numri 7 është kthyer në ‘mallkim’ te United – Sanchez e ka për detyrë t’ia kthejë shkëlqimin e humbur nga Owen, Valencia, Di Maria dhe Depay (Foto)

Premier League
Owen zgjedh formacionin më të mirë në histori të El Clasicos – përfshihen legjenda si Cruyff, Zidane dhe Maradona, por edhe Messi dhe CR7 (Video)

Owen zgjedh formacionin më të mirë në histori të El Clasicos – përfshihen legjenda si Cruyff, Zidane dhe Maradona, por edhe Messi dhe CR7 (Video)

La Liga
Owen: E falënderoj Benzeman që shkoi te Real Madridi

Owen: E falënderoj Benzeman që shkoi te Real Madridi

Premier League
Owen: Coutinho duhet të qëndrojë

Owen: Coutinho duhet të qëndrojë

Premier League
Barca me ‘tika-taka’? Shikoni super aksionin e Owen, Gerrard dhe Henry (Video)

Barca me ‘tika-taka’? Shikoni super aksionin e Owen, Gerrard dhe Henry (Video)

Ndërkombëtare
Carrick përfundon ndeshjen në nder të tij me një super gol, përmbledhje e takimit të legjendave (Foto/Video)

Carrick përfundon ndeshjen në nder të tij me një super gol, përmbledhje e takimit të legjendave (Foto/Video)

Ndërkombëtare
Ndeshja që Unitedi ka organizuar në nder të Carrickut nuk duhet humbur për asgjë në botë, tashmë janë publikuar formacionet zyrtare (Foto)

Ndeshja që Unitedi ka organizuar në nder të Carrickut nuk duhet humbur për asgjë në botë, tashmë janë publikuar formacionet zyrtare (Foto)

Premier League
“Ronaldo u bë i madh te Unitedi, jo te Reali”

“Ronaldo u bë i madh te Unitedi, jo te Reali”

La Liga
Owen: United do të kishte më shumë gola nga Rashfordi se nga Ibra

Owen: United do të kishte më shumë gola nga Rashfordi se nga Ibra

Premier League
Legjendat e Liverpoolit fitojnë ndaj atyre të Realit, Gerrard lojtari i ndeshjes (Video)

Legjendat e Liverpoolit fitojnë ndaj atyre të Realit, Gerrard lojtari i ndeshjes (Video)

Ndërkombëtare
Si në kohët e vjetra – Gerrard asiston, Owen kalon legjendat e Liverpoolit në epërsi ndaj Realit (Video)

Si në kohët e vjetra – Gerrard asiston, Owen kalon legjendat e Liverpoolit në epërsi ndaj Realit (Video)

Ndërkombëtare
“Cahilli si Ramosi”

“Cahilli si Ramosi”

Premier League
Owen: Pogba do të jetë njëri nga lojtarët më të mëdhenj në vitet e ardhshme

Owen: Pogba do të jetë njëri nga lojtarët më të mëdhenj në vitet e ardhshme

Premier League
Festa e çmendur e Gerrardit, Ferdinandit dhe Owenit pas golit te Robertos (Video)

Festa e çmendur e Gerrardit, Ferdinandit dhe Owenit pas golit te Robertos (Video)

Liga e Kampionëve