LAJMI I FUNDIT:

Michael Owen

61 Artikuj

Owen: Pogba do të jetë njëri nga lojtarët më të mëdhenj në vitet e ardhshme

Owen: Pogba do të jetë njëri nga lojtarët më të mëdhenj në vitet e ardhshme

Premier League
Festa e çmendur e Gerrardit, Ferdinandit dhe Owenit pas golit te Robertos (Video)

Festa e çmendur e Gerrardit, Ferdinandit dhe Owenit pas golit te Robertos (Video)

Liga e Kampionëve
“Michael Owen, blerja më e keqe në histori të Newcastlet”

“Michael Owen, blerja më e keqe në histori të Newcastlet”

Premier League
Nga Zlatan te Owen, ky është formacioni më i mirë i blerë shumë lirë nga Manchester Unitedi (Foto)

Nga Zlatan te Owen, ky është formacioni më i mirë i blerë shumë lirë nga Manchester Unitedi (Foto)

Premier League
Ronaldo shokohet me komentin e Owenit për peshën e tij, në mbrojtje i del edhe Carlos (Foto)

Ronaldo shokohet me komentin e Owenit për peshën e tij, në mbrojtje i del edhe Carlos (Foto)

La Liga
Woodburn, i riu që theu rekordin e Michael Owen (Video)

Woodburn, i riu që theu rekordin e Michael Owen (Video)

Premier League
Futbollistët me më shumë gola në histori të Ligës Premier (Foto)

Futbollistët me më shumë gola në histori të Ligës Premier (Foto)

Premier League
Golat më të shpejtë në kampionatin evropian: Kush e mban rekordin? (Video)

Golat më të shpejtë në kampionatin evropian: Kush e mban rekordin? (Video)

Rishikime
Referendumi në Britani ngjallë reagime te bota e futbollit (Foto)

Referendumi në Britani ngjallë reagime te bota e futbollit (Foto)

Premier League
Owen: Liverpooli nuk mposhtet në Anfield

Owen: Liverpooli nuk mposhtet në Anfield

Premier League
Ky është mbrojtësi ideal për Barcën sipas Owen

Ky është mbrojtësi ideal për Barcën sipas Owen

La Liga
Sot njëmbëdhjetë vite më parë Reali fitoi në El Clasico, por jo dhe titullin në fund (Video)

Sot njëmbëdhjetë vite më parë Reali fitoi në El Clasico, por jo dhe titullin në fund (Video)

La Liga
Gjashtë lojtarët që u bënë multi-milionerë me paratë e fituara nga futbolli (Foto)

Gjashtë lojtarët që u bënë multi-milionerë me paratë e fituara nga futbolli (Foto)

Lavdim Pireva