LAJMI I FUNDIT:

Fabio Cannavaro

85 Artikuj

Zbulohen emrat e futbollistëve të nominuarë për ‘Lojtari i Shekullit’

Zbulohen emrat e futbollistëve të nominuarë për ‘Lojtari i Shekullit’

Ndërkombëtare
Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Kur Real Madridi shet në Serie A, plot 35 futbollistë ndër vite kanë lënë ‘mbretërit’ për të kaluar në kampionatin italian

Serie A
Zbulohet lista e 100 më të mirëve në botë, Messi zgjidhet lojtari më i mirë i shekullit 21

Zbulohet lista e 100 më të mirëve në botë, Messi zgjidhet lojtari më i mirë i shekullit 21

Ndërkombëtare
Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi

Lippi flet për trajnerët italianë, nga Conte te Gattuso dhe Inzaghi

Ndërkombëtare
Cannavaro: Mbappe mund të zëvendësojë Ronadon te Real Madridi

Cannavaro: Mbappe mund të zëvendësojë Ronadon te Real Madridi

La Liga
Cannavaro zbulon synimet për të drejtuar një klub të Ligës Premier

Cannavaro zbulon synimet për të drejtuar një klub të Ligës Premier

Premier League
“Messi është i nivelit të lartë, por Maradona është nga një tjetër planet” – Cannavaro zgjedh më të mirin e tij

“Messi është i nivelit të lartë, por Maradona është nga një tjetër planet” – Cannavaro zgjedh më të mirin e tij

Ndërkombëtare
Marcelo zbulon të ardhmen e tij gjatë një bisede me Cannavaron

Marcelo zbulon të ardhmen e tij gjatë një bisede me Cannavaron

La Liga
Cannavaro: Pirlo është një bastard

Cannavaro: Pirlo është një bastard

Ndërkombëtare
Cannavaro tregon dy skuadrat që do të dëshironte t’i drejtonte në të ardhmen

Cannavaro tregon dy skuadrat që do të dëshironte t’i drejtonte në të ardhmen

Ndërkombëtare
Ronaldo thotë se debati kush është ‘Ronaldo i vërtetë’ duhet ta ketë mërzitur Cristiano Ronaldon

Ronaldo thotë se debati kush është ‘Ronaldo i vërtetë’ duhet ta ketë mërzitur Cristiano Ronaldon

Serie A
Cannavaro ëndërron të kthehet te Napoli dhe të bëhet simbol i klubit

Cannavaro ëndërron të kthehet te Napoli dhe të bëhet simbol i klubit

Serie A
Top 15 paraqitjet individuale më të mira të të gjitha kohërave në futboll

Top 15 paraqitjet individuale më të mira të të gjitha kohërave në futboll

Ndërkombëtare
Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Tifozët zgjedhin 50 mbrojtësit më të mirë të të gjitha kohërave

Ndërkombëtare
Ta kujtojmë paraqitjen e Fabio Cannavaros ndaj Gjermanisë në Kampionatin Botëror 2006 – ndeshja më e mirë e një mbrojtësi ndoshta në histori

Ta kujtojmë paraqitjen e Fabio Cannavaros ndaj Gjermanisë në Kampionatin Botëror 2006 – ndeshja më e mirë e një mbrojtësi ndoshta në histori

Përfaqësueset
Kampionët e botës nga viti 2006 bëhen bashkë për ngritjen e një fondi për luftën ndaj coronavirusit

Kampionët e botës nga viti 2006 bëhen bashkë për ngritjen e një fondi për luftën ndaj coronavirusit

Ndërkombëtare
Kina i rikthehet normalitetit pas coronavirusit, Cannavaro: Ka vetëm një mënyrë për ta mposhtur këtë pandemi

Kina i rikthehet normalitetit pas coronavirusit, Cannavaro: Ka vetëm një mënyrë për ta mposhtur këtë pandemi

Serie A
Fenomeni Ronaldo zgjedh formacionin e ëndrrave – zgjedh emra si Messi, Zidane e Maradona, mungon CR7

Fenomeni Ronaldo zgjedh formacionin e ëndrrave – zgjedh emra si Messi, Zidane e Maradona, mungon CR7

Ndërkombëtare
Një formacion i plotë i Juventusit me transferime falas – nga Neto te Pirlo e deri te Llorente

Një formacion i plotë i Juventusit me transferime falas – nga Neto te Pirlo e deri te Llorente

Serie A
Rabiot e Ramsey, yjet e rinj të ‘Zonjës’ – këta janë lojtarë që Juventusi i mori falas në 20 vitet e fundit

Rabiot e Ramsey, yjet e rinj të ‘Zonjës’ – këta janë lojtarë që Juventusi i mori falas në 20 vitet e fundit

Serie A
Nëse Adrien Rabiot kalon te Juve – ai i shtohet listës së pabesueshme të transferimeve falas që i ka marrë Zonja e Vjetër

Nëse Adrien Rabiot kalon te Juve – ai i shtohet listës së pabesueshme të transferimeve falas që i ka marrë Zonja e Vjetër

Serie A
Cannavaro: Hapësira e Juves me të tjerët është rritur

Cannavaro: Hapësira e Juves me të tjerët është rritur

Serie A
Formacioni i ëndrrave nga Alisson

Formacioni i ëndrrave nga Alisson

Serie A
Formacioni më i mirë në histori të futbollit sipas Fenomenit, lë jashtë Cristiano Ronaldon

Formacioni më i mirë në histori të futbollit sipas Fenomenit, lë jashtë Cristiano Ronaldon

La Liga