LAJMI I FUNDIT:
Eder Militao

Eder Militao

106 Artikuj

Info

Eder Militao është nga Brazili dhe ka lindur më 18 janar të vitit 1998.

Si do të duket formacioni i Real Madridit sezonin e ardhshëm? – yje si Vinicius, Mbappe, Bellingham udhëheqin

Si do të duket formacioni i Real Madridit sezonin e ardhshëm? – yje si Vinicius, Mbappe, Bellingham udhëheqin

La Liga
Carlo Ancelotti ka marrë vendimin e madh për finalen e Ligës së Kampionëve

Carlo Ancelotti ka marrë vendimin e madh për finalen e Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ancelotti dhe disa futbollistë të Real Madridit rikrijojnë foton ikonike të vitit 2022

Ancelotti dhe disa futbollistë të Real Madridit rikrijojnë foton ikonike të vitit 2022

La Liga
“Ai është gati”, Ancelotti ka konfirmuar se top ylli është i gatshëm të startojë ndaj Barcelonës

“Ai është gati”, Ancelotti ka konfirmuar se top ylli është i gatshëm të startojë ndaj Barcelonës

La Liga
Dy lojtarë ‘refuzuan’ të ekzekutonin penalltinë në ndeshjen Man City-Real Madrid

Dy lojtarë ‘refuzuan’ të ekzekutonin penalltinë në ndeshjen Man City-Real Madrid

Liga e Kampionëve
Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Ancelotti planifikon taktikë të ngjashme për ndeshjen kthyese ndaj Man Cityt, por me ndryshime në formacion

Liga e Kampionëve
Militao i lumtur me mikpritjen e jashtëzakonshme që i bën bashkëlojtarët pas rikthimit 

Militao i lumtur me mikpritjen e jashtëzakonshme që i bën bashkëlojtarët pas rikthimit 

La Liga
Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

Nga dy yje në secilën pozitë – Real Madridi i sezonit të ardhshëm duket i frikshëm me Mbappe, Davies dhe Alexander-Arnold

La Liga
Zbulohet plani i Real Madridit për Courtois dhe Militao përpara rikthimit të shumëpritur

Zbulohet plani i Real Madridit për Courtois dhe Militao përpara rikthimit të shumëpritur

La Liga
Carlo Ancelotti konfirmon datën në të cilën Militao do të bëjë rikthimin e tij në fushë

Carlo Ancelotti konfirmon datën në të cilën Militao do të bëjë rikthimin e tij në fushë

La Liga
Ancelotti konfirmon datën e rikthimit nga lëndimi të dyshes Courtois dhe Militao

Ancelotti konfirmon datën e rikthimit nga lëndimi të dyshes Courtois dhe Militao

La Liga
Real Madrid vendos rekord historik në mbrojtje pa dy qendërmbrojtësit dhe portierin kryesor

Real Madrid vendos rekord historik në mbrojtje pa dy qendërmbrojtësit dhe portierin kryesor

La Liga
Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

“Ai është praktikisht gati”, Real Madridit është afër t’i kthehet ylli i skuadrës

La Liga
Zbulohet zhgënjimi i madh i Sergio Ramos me Real Madridin verën e kaluar – ka të bëjë me Eder Militaon

Zbulohet zhgënjimi i madh i Sergio Ramos me Real Madridin verën e kaluar – ka të bëjë me Eder Militaon

La Liga
Carlo Ancelotti tregon datën se kur do të rikthehet në fushë Eder Militao

Carlo Ancelotti tregon datën se kur do të rikthehet në fushë Eder Militao

La Liga
Zyrtare: Eder Militao blindohet me kontratë të re nga Real Madridi

Zyrtare: Eder Militao blindohet me kontratë të re nga Real Madridi

La Liga
Ancelotti ofron përditësimin e fundit për pesë lojtarët e lënduar të Real Madridit

Ancelotti ofron përditësimin e fundit për pesë lojtarët e lënduar të Real Madridit

La Liga
Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

Lista e lojtarëve të lënduar të Real Madridit dhe datat e rikthimit të tyre

La Liga
Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

Përditësohen vlerat në La Liga – Bellingham me rritje rekorde, nëntë lojtarë të Barcelonës zhvlerësohen

La Liga
Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

Lista e lëndimeve me tetë lojtarë të Real Madridit dhe datat e mundshme të kthimit

La Liga
Lista me 10 lojtarë të La Ligës që kanë këputur ligamentet këtë sezon – tre luajnë për Real Madridin

Lista me 10 lojtarë të La Ligës që kanë këputur ligamentet këtë sezon – tre luajnë për Real Madridin

La Liga
Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

Real Madridi ka tetë lojtarë të dëmtuar aktualisht, Ancelotti tani me probleme serioze

La Liga
Goncalo Inacio shihet si zëvendësues i Militaos, gati transferimi te Real Madridi

Goncalo Inacio shihet si zëvendësues i Militaos, gati transferimi te Real Madridi

La Liga