LAJMI I FUNDIT:

Copenhagen

47 Artikuj

Man City fiton ndaj Sevillas, Copenhagen dhe Borussia Dortmund ndahen baras

Man City fiton ndaj Sevillas, Copenhagen dhe Borussia Dortmund ndahen baras

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare: City-Sevilla dhe Copenhagen-Dortmund, gjithçka e zgjidhur në Grupin G

Formacionet zyrtare: City-Sevilla dhe Copenhagen-Dortmund, gjithçka e zgjidhur në Grupin G

Liga e Kampionëve
Goli mahnitës i Rodrit nga distanca po cilësohet se u anulua në mënyrë kontroverse nga VAR-i

Goli mahnitës i Rodrit nga distanca po cilësohet se u anulua në mënyrë kontroverse nga VAR-i

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Copenhagen 0-0 Man City: Grabara shkëlqen, Gomez dështim

Notat e lojtarëve, Copenhagen 0-0 Man City: Grabara shkëlqen, Gomez dështim

Liga e Kampionëve
Man City merr vetëm barazim ndaj Copenhagen

Man City merr vetëm barazim ndaj Copenhagen

Liga e Kampionëve
City luan për kualifikim ndaj Copenhagenit – formacionet startuese

City luan për kualifikim ndaj Copenhagenit – formacionet startuese

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: City pritet të luajë me një skemë më ndryshe ndaj Copenhagen

Formacionet e mundshme: City pritet të luajë me një skemë më ndryshe ndaj Copenhagen

Liga e Kampionëve
Haaland i jashtëzakonshëm, ndihmoi gjyqtarin dhe në të njëjtin aksion shënoi gol ndaj Copenhagen

Haaland i jashtëzakonshëm, ndihmoi gjyqtarin dhe në të njëjtin aksion shënoi gol ndaj Copenhagen

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve: Man City 5-0 Copenhagen, Mahrez i jashtëzakonshëm

Notat e lojtarëve: Man City 5-0 Copenhagen, Mahrez i jashtëzakonshëm

Liga e Kampionëve
City i pamëshirshëm ndaj FC Copenhagen

City i pamëshirshëm ndaj FC Copenhagen

Liga e Kampionëve
City për tri pikë ndaj Copenhagenit – formacionet bazë

City për tri pikë ndaj Copenhagenit – formacionet bazë

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: City shpreson në fitore të lehtë ndaj Copenhagen

Formacionet e mundshme: City shpreson në fitore të lehtë ndaj Copenhagen

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 3-0 Copenhagen: Guerreiro më i miri në fushë

Notat e lojtarëve, Borussia Dortmund 3-0 Copenhagen: Guerreiro më i miri në fushë

Liga e Kampionëve
Borussia Dortmund fiton sigurt ndaj Copenhagen në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve

Borussia Dortmund fiton sigurt ndaj Copenhagen në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Dortmund dhe Copenhagen në sfidën e Grupit G – formacionet bazë

Dortmund dhe Copenhagen në sfidën e Grupit G – formacionet bazë

Liga e Kampionëve
Detajet nga Shorti i Ligës së Kampionëve dhe ndarja e çmimeve të UEFA-s

Detajet nga Shorti i Ligës së Kampionëve dhe ndarja e çmimeve të UEFA-s

Liga e Kampionëve
Vjena rikthehet si qyteti më i mirë për jetesë në botë – gjashtë nga top 10 vendet në listë janë nga Evropa

Vjena rikthehet si qyteti më i mirë për jetesë në botë – gjashtë nga top 10 vendet në listë janë nga Evropa

Çfarë të vizitosh
Autogoli absurd që eliminoi Copenhagen nga Liga e Evropës po bënë gjiron e botës

Autogoli absurd që eliminoi Copenhagen nga Liga e Evropës po bënë gjiron e botës

Liga e Evropës
Solskjaer i kënaqur me arritjen në gjysmëfinale, flet për kundërshtarin e mundshëm

Solskjaer i kënaqur me arritjen në gjysmëfinale, flet për kundërshtarin e mundshëm

Liga e Evropës
Manchester United synon kalimin në gjysmëfinale, formacionet e mundshme ndaj Copenhages

Manchester United synon kalimin në gjysmëfinale, formacionet e mundshme ndaj Copenhages

Liga e Evropës
Basel dhe Wolves me fitore kalojnë tutje, këto janë çiftet çerekfinale në Ligën e Evropës

Basel dhe Wolves me fitore kalojnë tutje, këto janë çiftet çerekfinale në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Rikthehet Liga e Evropës: Katër ndeshje zhvillohen në dy orare

Rikthehet Liga e Evropës: Katër ndeshje zhvillohen në dy orare

Liga e Evropës
Përveç çerekfinaleve, edhe në gjysmëfinale do të ketë përballje të forta në Ligën e Evropës

Përveç çerekfinaleve, edhe në gjysmëfinale do të ketë përballje të forta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Hidhet shorti i Ligës së Evropës, Roma dhe Interi luajnë ndaj skuadrave spanjolle – Unitedit i buzëqesh fati

Hidhet shorti i Ligës së Evropës, Roma dhe Interi luajnë ndaj skuadrave spanjolle – Unitedit i buzëqesh fati

Liga e Evropës