LAJMI I FUNDIT:

Copenhagen

79 Artikuj

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Shpërndarja e të ardhurave për të gjitha ekipet në këtë edicion të Ligës së Kampionëve – Man City dhe Real Madrid me më shumë fitime

Liga e Kampionëve
Nunes pësoi një dëmtim të tmerrshëm, pamjet po bëjnë xhiron e botës

Nunes pësoi një dëmtim të tmerrshëm, pamjet po bëjnë xhiron e botës

Liga e Kampionëve
Notat e lojtarëve, Manchester City 3-1 Copenhagen: Julian Alvarez, lojtar i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Manchester City 3-1 Copenhagen: Julian Alvarez, lojtar i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Manchester City me stil kalon në çerekfinale të Ligës se Kampionëve

Manchester City me stil kalon në çerekfinale të Ligës se Kampionëve

Liga e Kampionëve
Formacionet zyrtare, Man City – Copenhagen: Guardiola me disa ndryshime

Formacionet zyrtare, Man City – Copenhagen: Guardiola me disa ndryshime

Liga e Kampionëve
Man City dhe Real Madridi duan t’i konfirmojnë vendet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Man City dhe Real Madridi duan t’i konfirmojnë vendet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Një orar djallëzor e pret Man Cityn e Guardiolës për të dalë kampion – Nëse humbet i thotë ‘tung’ titullit

Një orar djallëzor e pret Man Cityn e Guardiolës për të dalë kampion – Nëse humbet i thotë ‘tung’ titullit

Premier League
Guardiola e krahason De Bruynen me verërat italiane

Guardiola e krahason De Bruynen me verërat italiane

Ndërkombëtare
Copenhagen 1-3 Man City, notat e lojtarëve: De Bruyne e Foden me paraqitje spektakolare

Copenhagen 1-3 Man City, notat e lojtarëve: De Bruyne e Foden me paraqitje spektakolare

Liga e Kampionëve
City fiton me lehtësi në Danimarkë, bën hap të madh drejt çerekfinales

City fiton me lehtësi në Danimarkë, bën hap të madh drejt çerekfinales

Liga e Kampionëve
Copenhagen pret Cityn, formacionet zyrtare

Copenhagen pret Cityn, formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Superkompjuteri zbulon favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon – befasi në renditje dhe përqindje

Superkompjuteri zbulon favoritët për të fituar Ligën e Kampionëve këtë sezon – befasi në renditje dhe përqindje

Liga e Kampionëve
Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, dy ndeshje interesante në orar

Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, dy ndeshje interesante në orar

Liga e Kampionëve
Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve, përballje të zjarrta në fazën e eliminimit direkt

Hidhet shorti në Ligën e Kampionëve, përballje të zjarrta në fazën e eliminimit direkt

Liga e Kampionëve
Superkompjuteri simulon shortin e 1/8-tës në Ligën e Kampionëve – Parashikohen dy përballje titanësh

Superkompjuteri simulon shortin e 1/8-tës në Ligën e Kampionëve – Parashikohen dy përballje titanësh

Liga e Kampionëve
Mësohen 16 ekipet që kalojnë tutje në Ligën e Kampionëve, na presin duele spektakolare

Mësohen 16 ekipet që kalojnë tutje në Ligën e Kampionëve, na presin duele spektakolare

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, zhvillohet raundi i fundit i grupeve

Liga e Kampionëve
Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

Messinho dhe gjashtë talentët tjerë të mrekullueshëm që aktualisht janë në radarin e Barcelonës

La Liga
Bayern Munichu ndalet në shtëpi nga Copenhaga

Bayern Munichu ndalet në shtëpi nga Copenhaga

Liga e Kampionëve
Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Dita e ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, shumë përballje interesante

Liga e Kampionëve
Legjenda e Liverpoolit, Carragher i del në mbrojtje Manchester Unitedit: VAR-i duhet të largohet, është turp

Legjenda e Liverpoolit, Carragher i del në mbrojtje Manchester Unitedit: VAR-i duhet të largohet, është turp

Liga e Kampionëve
Ten Hag i tërbuar me gjyqtarin: Gabime të mëdha, kjo nuk ka lidhje me futbollin

Ten Hag i tërbuar me gjyqtarin: Gabime të mëdha, kjo nuk ka lidhje me futbollin

Liga e Kampionëve
Dramë në Danimarkë: Shtatë gola, dy penallti dhe një karton i kuq – Copenhaga tronditë Man Unitedin

Dramë në Danimarkë: Shtatë gola, dy penallti dhe një karton i kuq – Copenhaga tronditë Man Unitedin

Liga e Kampionëve
Një tifoz hyri në fushë me një flamur palestinez dhe një mesazh prekës për fëmijët e vrarë

Një tifoz hyri në fushë me një flamur palestinez dhe një mesazh prekës për fëmijët e vrarë

Liga e Kampionëve