LAJMI I FUNDIT:

Charlotte Hornets

48 Artikuj

Tatum fantastik, Celtics marrin fitoren e radhës në NBA

Tatum fantastik, Celtics marrin fitoren e radhës në NBA

NBA
Celtics vazhdojnë shkëlqimin, fitorja e gjashtë radhazi

Celtics vazhdojnë shkëlqimin, fitorja e gjashtë radhazi

NBA
Boston Celtics fiton duelin e dy skuadrave lidere në NBA

Boston Celtics fiton duelin e dy skuadrave lidere në NBA

NBA
Rrjedh videoja në rrjetet sociale, aty ku shihet reagimi i furishëm i Michael Jordan ndaj një fansi që e filmoi pa lejen e tij

Rrjedh videoja në rrjetet sociale, aty ku shihet reagimi i furishëm i Michael Jordan ndaj një fansi që e filmoi pa lejen e tij

NBA
LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

LA Lakers triumfon ndaj Blazers, fitore marrin edhe Warriors ndaj Hornets – të gjitha rezultate në NBA

NBA
Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

Vazhdon forma fantastike e Utah, Lakers nuk po e rimarrin veten

NBA
NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA, humbje për Lakers dhe Dallas

NBA
Philadelphia triumfon përballë Charlotte Hornets

Philadelphia triumfon përballë Charlotte Hornets

NBA
Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Ndeshje interesante në NBA – fitojnë Lakers, Clippers dhe Dallas  

Basketboll
Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

Spektakël në takimin mes Blazers dhe Raports – të gjitha rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

Rezultate befasuese në NBA: Lakers vazhdojnë me fitore, por humbasin skuadrat tjera pretendente

NBA
Fund dramatik mes Atlanta Hawks dhe Charlotte Hornets – fitore më bindëse marrin Toronto Raports

Fund dramatik mes Atlanta Hawks dhe Charlotte Hornets – fitore më bindëse marrin Toronto Raports

NBA
Houston Rockets në krizë, pësojnë humbjen e tretë radhazi

Houston Rockets në krizë, pësojnë humbjen e tretë radhazi

NBA
NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA: Lakers fitojnë ndaj 76-ers, Clippers mposhtin Oklahoman

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

NBA
Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

NBA
Lakers marrin fitoren e shtatë radhazi, LaVine i jashtëzakonshëm në triumfin e Chicagos

Lakers marrin fitoren e shtatë radhazi, LaVine i jashtëzakonshëm në triumfin e Chicagos

NBA
Në NBA u zhvilluan gjashtë super ndeshje – fituan Lakers, Boston dhe Atlanta

Në NBA u zhvilluan gjashtë super ndeshje – fituan Lakers, Boston dhe Atlanta

NBA
NBA dhuroi shumë aksion në 11 ndeshjet e zhvilluara mbrëmë – Fitojnë Houston dhe Boston, humb Golden State

NBA dhuroi shumë aksion në 11 ndeshjet e zhvilluara mbrëmë – Fitojnë Houston dhe Boston, humb Golden State

NBA
Oklahoma e turpëron Golden Staten, Lakers vazhdojnë shkëlqimin

Oklahoma e turpëron Golden Staten, Lakers vazhdojnë shkëlqimin

NBA
Kampioni shënon fitore të thellë ndaj Charlotte, Oklahoma pëson humbje nga Dallas

Kampioni shënon fitore të thellë ndaj Charlotte, Oklahoma pëson humbje nga Dallas

NBA
OKC pëson humbje befasuese te Palicans

OKC pëson humbje befasuese te Palicans

NBA
Boston rikthehet te fitorja, Lakers pësojnë në shtëpi nga Memphis

Boston rikthehet te fitorja, Lakers pësojnë në shtëpi nga Memphis

NBA