LAJMI I FUNDIT:
Bella Hadid

Bella Hadid

358 Artikuj

Info

Isabella Khair Hadid (e lindur më 9 tetor 1996) është modele amerikane.

Në vitin 2016, ajo u votua si “modelja e vitit” nga profesionistët e industrisë për models.com.

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Modë
Bella Hadid paraqitet me një paruke të prerë dhe fustan të verdhë lëkure për fushatën e re të markës Michael Kors

Bella Hadid paraqitet me një paruke të prerë dhe fustan të verdhë lëkure për fushatën e re të markës Michael Kors

Modë
Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e ditëlindjes së 27-të e shoqëruar nga familja dhe miqtë e saj

Gigi Hadid duket e mahnitshme në të bardha në festën e ditëlindjes së 27-të e shoqëruar nga familja dhe miqtë e saj

Yjet
Bella Hadid duket më e lumtur se kurrë me një jelek ngjyrë kafe dhe pantallona lëkure të ngjashme teksa del në New York

Bella Hadid duket më e lumtur se kurrë me një jelek ngjyrë kafe dhe pantallona lëkure të ngjashme teksa del në New York

Modë
Bella Hadid i futet aktrimit, do të jetë pjesë e sezonit të tretë të “Ramy”

Bella Hadid i futet aktrimit, do të jetë pjesë e sezonit të tretë të “Ramy”

TV / Film
E ndërtoi jashtë standardeve, shteti ia rrëzon rezidencën milionëshe babait të modeleve Bella dhe Gigi, Mohamed Hadidit

E ndërtoi jashtë standardeve, shteti ia rrëzon rezidencën milionëshe babait të modeleve Bella dhe Gigi, Mohamed Hadidit

Yjet
Bella Hadid del publikisht me të dashurin Marc Kalman, shihen duke u puthur gjatë një dalje në New York

Bella Hadid del publikisht me të dashurin Marc Kalman, shihen duke u puthur gjatë një dalje në New York

Yjet
Bella Hadid tregon në detaje betejën e saj me depresionin, teksa kujton se iu desh të qëndronte në një institucion trajtimi për dy javë

Bella Hadid tregon në detaje betejën e saj me depresionin, teksa kujton se iu desh të qëndronte në një institucion trajtimi për dy javë

Psikologji
Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

Bella Hadid thotë se ndihej si ‘motra e shëmtuar’ në krahasim me Gigin dhe është pishman që bëri një ndërhyrje në hundë në moshën 14-vjeçare

Psikoprofil
Bella Hadid i bashkohet motrës Gigi në dhurimin e fitimeve të saj nga Java e Modës për Ukrainën

Bella Hadid i bashkohet motrës Gigi në dhurimin e fitimeve të saj nga Java e Modës për Ukrainën

Yjet
Bella Hadid pa sytjena, i lë pak vend imagjinatës me fustan të shkurtër, ndërsa Gigi shfaqet elegante me fustan rozë gjatë Javës së Modës në Paris

Bella Hadid pa sytjena, i lë pak vend imagjinatës me fustan të shkurtër, ndërsa Gigi shfaqet elegante me fustan rozë gjatë Javës së Modës në Paris

Modë
Kendall Jenner, Cindy Crawford dhe të tjera modele nderojnë Virgil Abloh në shfaqjen Off-White

Kendall Jenner, Cindy Crawford dhe të tjera modele nderojnë Virgil Abloh në shfaqjen Off-White

Modë
Bella dhe Gigi Hadid zbardhin vetullat për Versace

Bella dhe Gigi Hadid zbardhin vetullat për Versace

Estetikë
Motrat Hadid marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen e tyre në Javën e Modës në Milano

Motrat Hadid marrin gjithë vëmendjen me paraqitjen e tyre në Javën e Modës në Milano

Yjet
Bella dhe Gigi Hadid pozojnë të zhveshura për fushatën biblike të Versace

Bella dhe Gigi Hadid pozojnë të zhveshura për fushatën biblike të Versace

Modë
Të famshmet që morën pjesë në Javën e Modës në New York

Të famshmet që morën pjesë në Javën e Modës në New York

Modë
Bella dhe Gigi Hadid bëhen bashkë në kampanjën e re të “Versace”

Bella dhe Gigi Hadid bëhen bashkë në kampanjën e re të “Versace”

Yjet
Bella Hadid thotë se ka hequr dorë përfundimisht nga alkooli

Bella Hadid thotë se ka hequr dorë përfundimisht nga alkooli

Yjet
Super-modeleve Bella dhe Gigi Hadid iu vdes halla nga një atak kardiak ndërsa po përballej me pneumoni dhe COVID-19

Super-modeleve Bella dhe Gigi Hadid iu vdes halla nga një atak kardiak ndërsa po përballej me pneumoni dhe COVID-19

Yjet
Bella Hadid flet sërish për betejën me shëndetin mendor dhe pse vendosi të ndajë këtë me fansat në Instagram

Bella Hadid flet sërish për betejën me shëndetin mendor dhe pse vendosi të ndajë këtë me fansat në Instagram

Yjet
Bella Hadid mahnit në reklamat e para për Victoria’s Secret që nga ribashkimi me markën

Bella Hadid mahnit në reklamat e para për Victoria’s Secret që nga ribashkimi me markën

Modë
Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Transformimet më mahnitëse të flokëve të vajzave të famshme gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Bella Hadid shfaq figurën mahnitëse në të brendshme në foton nga prapaskenat e xhirimeve për Victoria’s Secret

Bella Hadid shfaq figurën mahnitëse në të brendshme në foton nga prapaskenat e xhirimeve për Victoria’s Secret

Modë
Bella Hadid shpërndan ushqim për njerëzit në nevojë: Krishtlindja ime perfekte

Bella Hadid shpërndan ushqim për njerëzit në nevojë: Krishtlindja ime perfekte

Yjet