Bella dhe Gigi Hadid kishin gjithë vëmendjen teksa ecnin me kokat gjysmë të rruara gjatë provave për shfaqjen e Marc Jacobs Vjeshtë 2022 të hënën.

Bella dukej thuajse e panjohur me flokët e rruara dhe balluke të hapura, teksa zbriste në pistë me një mantel të thjeshtë banjoje të bardhë përpara shfaqjes, e cila mbahej brenda Bibliotekës Publike të New York-ut.

Ndërkohë, motra Gigi, e përshtati atë me të njëjtin model flokësh dhe zhveshi barkun e saj në një bluzë të bardhë, ndërsa ajo u ngjit në pasarelë.

Ndërsa Bella kishte rimel të zi, Gigi kishte një grim më delikat, me vetëm një prekje ndriçuesi në cepin e brendshëm të syve.

Reklama
Bella Hadid shfaq këmbët e gjata e veshur me fund të shkurtër Bella Hadid shfaq këmbët e gjata e veshur me fund të shkurtër

Vajza e kopertinës së Vogue e kombinoi pamjen me pantallona rozë të gjera të mbajtura nga një rrip i hollë i zi.

Reklama

Gigi u pa më vonë duke bërë rrugën e saj në pistë gjatë shfaqjes me një pulovër rozë të ndezur, fund hiri dhe çizme të bardha shumë të larta.

Bella zbukuroi pistën me një fustan dramatik të zi me doreza të bardha deri në mes të shpatullave. /Telegrafi/